مگا میلیون ها نفر, نتایج, شماره 05/15/20: آیا کسی برنده $266 میلیون برنده تمام پولها در روز جمعه (گذشته) ،

نیوزویک | No comments

شماره های برنده در جمعه شب مگا میلیون ها نفر قرعه کشی شد, 11, 17, 32, 33 و 46. مگا توپ بود 25 و Megaplier شد 3X. اما هیچ کس ادعا کرد این پولها در مارس 15, قرعه کشی پس از حمل آن به بعد رسم در مارس 19.

هیچ کس برنده 1 میلیون دلار و 23 نفر برنده $10,000 با شش نفر از کسانی که برندگان سه برابر جایزه خود را به $30,000 با Megaplier.

مگا میلیون ها نقاشی برگزار می شود پنج شنبه و جمعه در 11 p. m. ET. پنج توپ سفید کشیده شده از مجموعه ای از توپ های شماره 1 تا 70; یکی از طلا مگا توپ کشیده شده است از مجموعه ای از توپ های شماره 1 تا 25.

شما برنده اگر اعداد در یک ردیف از بلیط خود را گرفتن شماره از توپ های کشیده شده در آن تاریخ است. وجود دارد نه راه برای برنده شدن یک جایزه از $2 به برنده تمام پولها.

اگر هیچ یک برنده برنده تمام پولها پول اضافه شده است به برنده تمام پولها بعدی نقشه کشی. به طور کلی شانس برنده شدن یک جایزه یک در 24.

Mega Millions lottery
مگا میلیون ها نفر چند دولت قرعه کشی هر سه شنبه و شب جمعه
درو Angerer/گتی ایماژ

قبلی مگا میلیون ها نفر جایزه بزرگ برنده شد فوریه 11 سال 2020 برای $202 میلیون با یک بلیط فروخته شده در نیوجرسی. قبلی جایزه بزرگ برنده قبل از آن بود 15 دسامبر 2019 برای $372 میلیون با یک بلیط فروخته شده در اوهایو.

قبل از آن یک $227 میلیون بلیط فروخته شد در تاریخ 24 سپتامبر سال 2019 در شهرستان سیدر پارک تگزاس, حومه شمال Austin. برنده از نزدیک لیندر جلو آمد به ادعا می کنند که جایزه اما آنها خواست ناشناس بماند.

مگا میلیون ها نفر چند دولت قرعه کشی هر سه شنبه و شب جمعه و آن را یکی از دو تا از بزرگترین قرعه کشی برنده تمام پولها بازی ها. مگا میلیون ها نفر jackpots شروع در $40 میلیون و جوایز دیگر پرداخت از $1 میلیون به 2 میلیون دلار یا بیشتر با یک Megaplier.

بلیط ها $2 در هر خط و شانس برنده شدن با $2 مگا میلیون ها نفر بلیط یکی در 303 میلیون. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میلیون مگا و یا خود را برای بررسی گذشته تعداد بازدید وب سایت خود را.

تبادل نظر است دیگر چند قرعه کشی دولت و آن نیز شروع می شود در $40 میلیون. آن نقشه را در مدت کوتاهی پس از 11 p. m. ET در روز چهارشنبه و پنج شنبه شب. در اینجا تبادل نظر وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای بررسی گذشته تعداد برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>