مگا میلیون ها نفر برنده تمام پولها بود حدود 155 میلیون در شب جمعه. شماره های برنده برای ژانویه 31 قرعه کشی شد 28, 31, 33, 57, 62. مگا توپ بود 19 و Megaplier X2 شد.

هیچ کس برنده برنده تمام پولها شب گذشته پس از برنده تمام پولها بعدی نقشه کشی در فوریه 4 در حال حاضر حدود 168 میلیون با یک گزینه نقدی از $118.8 میلیون.

در حالی که هیچ کس برنده این جایزه وجود دارد تعدادی از برندگان بزرگ. سه بازیکن که خریداری بلیط های خود در کالیفرنیا کارولینای شمالی و نیوجرسی همسان پنج توپ را به برنده 1 میلیون دلار—و یک بازیکن دیگر در تگزاس را دو برابر بردن به 2 میلیون دلار مطابق با پنج توپ و خرید Megaplier از ویژگی های.

دوازده نفر دیگر برنده $10,000 جوایز مطابق با چهار توپ و توپ مگا از جمله یکی که با استفاده از Megaplier به پیروزی $20,000. یکی دیگر از 379 بازیکنان برنده 1000 دلار جایزه مطابق با چهار توپ به درستی با 71 از آن بازیکنان به دو برابر بردن آنها با استفاده از Megaplier.

mega millions
مگا میلیون ها نفر در قرعه کشی بلیط اشکال در یک فروشگاه در سمت شرق منهتن در نیویورک است.
استن هوندا/خبرگزاری گتی ایماژ

چگونه به بازی بازی مگا میلیون ها نفر قرعه کشی?

بازی مگا میلیون ها نفر قرعه کشی بازیکنان باید خرید یک بلیط برای $2 از مجوز قرعه کشی خرده فروش. سپس آنها را انتخاب کنید پنج اعداد بین 1 و 70 و یک عدد بین 1 و 25 مگا توپ.

بلیط خریداری می شود تا یک یا دو ساعت قبل از طراحی بسته قرعه کشی صلاحیت. این Megaplier تعداد که می تواند دو, سه, چهار و یا پنج انتخاب شده است فقط قبل از طراحی بیش از حد.

مگا میلیون ها نفر در قرعه کشی را می توان در 44 متحده, واشنگتن d. C. و جزایر ویرجین ایالات متحده. قرعه کشی ممنوع است در آلاباما, آلاسکا, هاوایی, می سی سی پی, نوادا و یوتا. با این حال, می سی سی پی در حال فروش بلیط و قرعه کشی مگا میلیون بلیط در دسترس تبدیل خواهد شد در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 است.

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما برنده قرعه کشی?

هنگامی که شما برنده قرعه کشی شما باید به جمع آوری جوایز بیش از 600 دلار در یک مجوز قرعه کشی ، اگر شما برنده برنده تمام پولها شما باید این گزینه از جمع آوری به عنوان جایزه سالیانه است که یک پرداخت اولیه پس از 29 سالانه فارغ التحصیل پرداخت و یا شما می توانید ادعا می کنند این جایزه به عنوان یک گزینه نقدی است که از ارزش کمتری اما پول پرداخت می شود در یک بروید.

مگا میلیون ها سایت توضیح می دهد که چگونه سالیانه این نسخهها کار میکند: “برای نمونه در برنده تمام پولها از $100 میلیون پرداخت اولیه خواهد بود حدود 1.5 میلیون و آینده سالانه پرداخت خواهد رشد به حدود 6.2 میلیون دلار.

“زمانی که برنده تمام پولها است که 200 میلیون دلاری هر یک از پرداخت دو بار به عنوان بزرگ. زمانی که برنده تمام پولها است 50 میلیون دلار در هر پرداخت به عنوان نیمی از بزرگ و غیره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de