مگا میلیون ها نفر برنده تمام پولها در حال افزایش است پس عدم جایزه بزرگ برنده دیروز با قرعه کشی بعدی شرکت به ارزش حدود 202 میلیون.

شش شماره های برنده در شب جمعه شد: 9, 14, 27, 36, 52, و 4 با 3x چند برابر است. با وجود بلامعارض جکپات 187 میلیون دلار ($131.5 متر نقدی), قرعه کشی, مقامات تایید کرده اند وجود دارد چند پرداخت استراحتی به دارندگان بلیط در نیویورک و اوکلاهما و آریزونا.

سه بازیکن راه دور 1 میلیون دلار ثروتمندتر پس از تطبیق پنج توپ اما دو نفر از کسانی که دارندگان بلیط نیز خریداری شده چند برابر افزایش یافته است که خود را برنده به 3 میلیون دلار. در مجموع 17 نفر برنده $10,000. یکی از کسانی که تا به حال چند برابر است که مشبک آنها $30,000.

بعدی قرعه کشی برگزار خواهد شد روز شنبه, مارس 11 در 11 p. m. EST و حمل پول نقد, گزینه از حدود 142 میلیون مقامات می گویند.

در سراسر کشور میلیون ها نفر مگا قرعه کشی پنج توپ سفید کشیده شده از مجموعه ای از توپ های شماره بین یک تا 70 و یک طلا “مگا توپ” کشیده شده است از مجموعه ای از توپ های شماره یک و 25.

مالی جوایز برنده مطابق با توپ خریداری شده با 2 $در هر بازی ورود اما بازیکنان همچنین می توانید اضافه کردن چند برابر برای اضافی $1 است که می تواند فورا افزایش غیر پولها را تا 5 برابر. اگر هیچ کدام از بازیکنان ادعا می کنند جایزه بزرگ پول اضافه شده است به برنده تمام پولها بعدی قرعه کشی.

به طور کلی شانس برنده شدن یک جایزه یک در 24 مگا میلیون ها وب سایت می گوید. این بازی است که باز به شهروندان از 45 ایالت آمریکا به علاوه منطقه کلمبیا و جزایر ویرجین ایالات متحده.

در ژانویه 14, قرعه کشی, ویرجینیا انسان باب Ogrodnik برنده 1 میلیون دلار پس از خرید سه بلیط و تطبیق پنج شماره های برنده. او گفت: او را تقسیم بردن با پسر در قانون. شماره های برنده در قرعه کشی که شد 9-11-13-31-47 و مگا توپ شماره 11 بود.

در ماه ژوئن سال گذشته در کالیفرنیا زن Laarni Bibal برنده $522 میلیون جایزه برنده تمام پولها پس از خرید یک مگا میلیون بلیط در محلی دلی. او گفت که مقامات او در برنامه ریزی برای پرداخت بدهی و خرید یک خانه با جایزه خود را که او به عنوان یک نقدی-ارزش گزینه به ارزش حدود 340 میلیون دلار است.

با توجه به مگا میلیون ها وب سایت وجود داشته 187 jackpots برنده 212 تک بلیط پس از بازی راه اندازی شد در سال 2002. “بزرگترین مگا میلیون ها نفر برنده تمام پولها برنده یک بلیط یک $1.537 میلیارد جایزه که بزرگترین جایزه قرعه کشی برنده یک بلیط” در آن می گوید.

در مجموع هفت jackpots برنده شد سال گذشته است. نتایج را می توان در یوتیوب تماشا و خواهد شد ارسال شده به وب سایت رسمی مدت کوتاهی پس از. بازیکنان همیشه خواست به قمار مسئولانه است.

Mega Millions
مگا میلیون ها نفر در قرعه کشی بلیط نشستن داخل یک فروشگاه در پایین منهتن 23 اکتبر 2018 در شهر نیویورک است.
درو Angerer/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de