مگا میلیون ها نفر, نتایج, شماره 3/20/20: آیا کسی برنده $96 میلیون جایزه برنده تمام پولها شب گذشته ؟

برنده مگا میلیون ها شماره در جمعه شب قرعه کشی قرعه کشی شد, 34, 35, 41, 45 و 54 و مگا توپ بود 5. برنده تمام پولها شب گذشته بود $96 میلیون با یک گزینه نقدی از $76 میلیون اما آیا کسی برنده جایزه بزرگ?

هیچ برنده لوتو برنده تمام پولها است که در حال حاضر بیش از نورد هل دادن جایزه برای جمعه شب قرعه کشی به حدود 101 میلیون دلار با یک گزینه نقدی از $76.5 میلیون.

نیز وجود دارد هیچ برنده 1 میلیون دلار با توجه به خوش شانس بلیط دارنده است که قادر به مطابقت با پنج شماره. وجود دارد 12 نفر که همسان چهار عدد و مگا توپ درآمد آنها حداقل 10 ، 000 دلار و سه نفر از آنها موفق به چهار برنده خود را زیرا آنها با استفاده از Megaplier که X4.

وجود دارد 203 بازیکنان که برنده 500 دلار شب گذشته مطابق با چهار شماره و 29 از آنها استفاده می شود Megaplier به پیروزی $2,000. بیش از 500 بازیکنان برنده $200 مطابق با سه شماره و مگا توپ و 102 از این بازیکنان چهار برابر شد و جوایز خود را به 800 دلار با Megaplier.

Mega Millions
یک زن پر از مگا میلیون ها نفر در قرعه کشی بلیط در اکتبر 19, 2018 در شهر نیویورک است.
NGELA WEISS/خبرگزاری فرانسه/گتی

صدها نفر از هزاران نفر از بازیکنان کوچکتر جوایز در شب گذشته میلیون ها نفر مگا قرعه کشی. بیش از 382,000 بازیکنان برنده جوایز اعم از $2 به $40 مطابق با ترکیبی از اعداد از فقط مگا توپ به سه شماره با استفاده از Megaplier.

بعد از مگا میلیون ها نفر قرعه کشی نقشه کشی برگزار خواهد شد در آوریل 24 در 11 p. m. ET.

چگونه برای ورود به Mega Millions

برای ورود به قرعه کشی مگا میلیون ها بازیکن می تواند خرید یک بلیط از مجوز قرعه کشی خرده فروش تا حدود یک تا دو ساعت قبل از قرعه کشی هر چند فروش مهلت متفاوت توسط حوزه قضایی است.

ایده این است که به را انتخاب کنید پنج اعداد بین یک تا 70 برای توپ سفید و یک عدد بین یک تا 25 برای طلا مگا توپ. بازیکن می تواند انتخاب کنید و شماره خود را و یا قرعه کشی پایانه آنها را انتخاب کنید به طور تصادفی.

وجود دارد گزینه ای برای اضافه کردن Megaplier برای مگا میلیون ها نفر در قرعه کشی بلیط برای اضافی $1 در هر بازی. این Megaplier شماره به صورت تصادفی انتخاب شده فقط قبل از طراحی و یا خواهد X2, X3, X4 و یا X5.

اگر یک بازیکن برنده یک جایزه در حالی که با استفاده از Megaplier خود جایزه را چند برابر می شود. این Megaplier شماره انتخاب شده است از یک استخر از 15 توپ, پنج مشخص شده با X2 شش با X3 سه با X4 و X5.

سازمان دیده بان برای کلاهبرداری

این هفته مگا میلیون ها نفر هشدار در مورد کلاهبرداری است که در آن نام تجاری آرم استفاده می شود برای وعده جوایز به کسانی که پاسخ رسمی به دنبال ایمیل و یا متون.

یک کلاهبرداری به نام مگا میلیون ها “بین المللی رسمی قرعه کشی” که لینک به “رسمی سالگرد قرعه کشی سایت” و سالگرد 25th آرم. آن ادعا می کند به ارائه یک جایزه نقدی از $24,780 اما تنها پس از پرداخت هزینه.

مگا میلیون ها نفر گفت که وجود دارد هیچ چیز مانند یک مگا میلیون ها “بین المللی” قرعه کشی و بنابراین هیچ جایزه ای در دسترس است به دلیل آن می تواند تنها در ایالات متحده فروخته شده و تنها با شرکت در قرعه کشی.

“تنها راه برای پیروزی است برای خرید یک بلیط از یکی از این قرعه کشی; اگر شما خریداری یک بلیط شما برنده نشدهاید. و وجود دارد هرگز یک هزینه به ادعای واقعی قرعه کشی جایزه” مگا میلیون ها گفت: در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im