مگا میلیون ها نفر, نتایج, شماره 3/24/20: آیا کسی برنده $101 میلیون دلار جایزه برنده تمام پولها شب گذشته ؟

شماره های برنده در شب گذشته میلیون ها نفر مگا قرعه کشی قرعه کشی شد, 2, 8, 16, 18 و 31 و مگا توپ بود 14. برنده تمام پولها بود حدود 101 میلیون با یک گزینه نقدی از $79.2 میلیون اما آیا کسی برنده می شود ؟

در حالی که هیچ کس برنده, برنده تمام پولها, سه بلیط خریداری شده در گرجستان نبراسکا و تگزاس همسان پنج شماره و برنده 1 میلیون دلار در هر. علاوه بر این 25 بازیکن برنده 10000 $در هر یک مطابق با چهار شماره و مگا توپ و هشت نفر از این بازیکنان استفاده Megaplier—که X2 در شب گذشته قرعه کشی به آنها جوایز به $20,000.

بیش از 400 بازیکن برنده 500 دلار مطابق با چهار شماره و بیش از 100 نفر از این بازیکنان را به دو برابر جوایز به $1,000 با استفاده از Megaplier. بیش از 700 بازیکنان برنده $200 مطابق با سه شماره و مگا توپ و بیش از 100 نفر از این برندگان برنده 400 دلار با استفاده از Megaplier.

صدها نفر از هزاران نفر از بازیکنان برنده جوایز کوچکتر اعم از $2 به $20. بیش از 300,000 بازیکنان برنده این جوایز کوچکتر مطابق یا فقط مگا توپ یک عدد و مگا توپ دو عدد و مگا توپ یا سه عدد.

به عنوان کسی برنده برنده تمام پولها, آن را بیش از نورد و در حال حاضر به ارزش حدود 107 میلیون دلار با یک گزینه نقدی از $83.9 میلیون. بعدی قرعه کشی برگزار خواهد شد در روز جمعه در 11 p. m. ET.

Mega Millions Lottery Ticket
یک بازیکن انتخاب شماره های خود را بر روی یک میلیون مگا بلیط قرعه کشی.
فردریک J. Brown/گتی

چگونه به بازی بازی مگا میلیون ها نفر آنلاین

به عنوان برخی از کشورها اجرا کرده اند سرپناه در محل سفارشات و تشویق ساکنان به ماندن در خانه را به تاخیر گسترش coronavirus آن ممکن است کمی سخت تر به بیرون رفتن برای خرید یک بلیط قرعه کشی مگا میلیون ها.

شما می توانید به خرید یک بلیط از مجوز خرده فروش قرعه کشی در حالی که گرفتن مواد غذایی و یا شما می توانید به خرید یک بلیط آنلاین اگر شما یک مقیم گرجستان, ایلینوی, کنتاکی, میشیگان, New Hampshire, North Carolina, داکوتای شمالی یا پنسیلوانیا است. ساکنان نیویورک و ویرجینیا نیز می توانید خرید بلیط قرعه کشی اشتراک آنلاین.

برخی از ایالت خود را بسته اند قرعه کشی دفاتر با توجه به شیوع کروناویروس مانند گرجستان که بسته شده است دفاتر خود را از طریق 31 مارس است. در حالی که بازیکنان هنوز هم می تواند ادعا می کنند جایزه تا 600 دلار در گرجستان فروشندگان قرعه کشی, برندگان همچنین می توانید پست الکترونیکی جایزه همه ادعا به گرجستان قرعه کشی شرکت.

ایلینوی بسته شده است برخی از آن قرعه کشی مکان های خرده فروشی با توجه به میله بسته بودن اما دولت خود را تشویق ساکنان به بازی بازی های قرعه کشی در وب سایت و یا برنامه خود را به جای. مانند گرجستان, ایلینوی,’ دفاتر بسته هستند اما برندگان می توانید ادعای خود جوایز از طریق پست الکترونیکی.

بررسی مگا میلیون ها وب سایت برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه خود را در قرعه کشی دولت بوده است نهفته coronavirus. خود را به طور منظم قرعه کشی خرده فروش ممکن است بسته یا عامل با به روز شده ساعت, و شما ممکن است برای پیدا کردن چگونه به ادعای یک جایزه از طریق پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im