مگا میلیون ها نفر, نتایج, شماره 3/6/20: آیا کسی برنده 70 میلیون دلار برنده تمام پولها در روز جمعه (گذشته) ،

نیوزویک | No comments

کسانی که به امید برنده 70 میلیون دلار مگا میلیون ها نفر برنده تمام پولها در روز جمعه ناامید شده اند که به نظر می رسد هیچ کس قادر به مطابقت با تمام شش توپ.

برآورد برنده تمام پولها برای روز جمعه قرعه کشی 70 میلیون دلار بود با یک گزینه نقدی از $56.6 میلیون.

شماره های برنده شد 15-48-56-58-70 با طلا مگا توپ بودن 4. نیز وجود دارد یک 4X Megaplier در بازی quadrupling مقدار بازیکن می تواند پیروزی خارج از اصلی برنده تمام پولها.

هیچ کس قادر به مطابقت با تمام پنج توپ سفید و یک مگا توپ طلا به برنده اصلی 70 میلیون دلار جایزه معنی برخی از پول خواهد شد به اضافه قرعه کشی بعدی در مارس 10.

نیز وجود دارد هیچ برندگان دوم-محل 1 میلیون دلار جایزه پس از هیچ کس همسان پنج توپ سفید خود را.

در مجموع 16 نفر برنده $10,000 به درستی پس از چیدن چهار توپ سفید و یک طلا مگا توپ چهار نفر از آنها تا به حال برنده خود را به ضرب $40,000 پس از پرداخت به 4X Megaplier در بازی.

برنده تمام پولها برای روز سه شنبه قرعه کشی در حال حاضر در $75 میلیون با یک گزینه نقدی از $60.7 میلیون.

مگا میلیون ها نفر در قرعه کشی بلیط هزینه $2 با تساوی هر سه شنبه و جمعه. به منظور برنده برنده تمام پولها بلیط خریداران باید به درستی انتخاب کنید پنج توپ سفید شماره 1 را از طریق 70 و همچنین به عنوان یک طلا مگا توپ شماره 1 را از طریق 25 به بازی قرعه کشی.

وجود دارد نه مختلف جوایز به برنده در مگا میلیون ها نفر اعم از $2 به چند میلیون دلار برنده تمام پولها. جوایز اعم از $2 به $1 میلیون نیز می تواند ضرب بسته به Megaplier توپ انتخاب شده برای قرعه کشی.

ماه گذشته مگا میلیون ها نشان داد که خود را برای اولین بار برنده تمام پولها از سال 2020 برنده شد کسی که خود را خریداری بلیط در نیوجرسی.

عظیم فوریه 11 جکپات 202 میلیون دلار با یک گزینه نقدی از $142.6 میلیون دلار فروخته شد در یک توقف سریع فروشگاه مواد غذایی در Middlesex County است.

شماره های برنده برای 11 فوریه قرعه کشی شد: 04-06-32-52-64. طلا مگا توپ 06 و Megaplier X2 شد.

یک نفر که خریداری بلیط های خود را در غرب ویرجینیا نیز در زمان خانه دوم جایزه 1 میلیون دلار پس از آنها همسان تمام پنج توپ سفید.

“تبریک به برنده این چند میلیون دلار برنده تمام پولها,” New Jersey Lottery, مدیر اجرایی, James یک کری جونیور گفت.

“ما را تشویق برنده به علامت پشت بلیط ایجاد یک کپی از هر دو طرف و قرار دادن آن در یک مکان امن و قرعه کشی تماس با دفتر مرکزی در 609-599-5875 به ترتیب به فایل ادعا می کنند برای این ‘مگا’ جایزه برنده تمام پولها.”

millions
مگا میلیون ها نفر در قرعه کشی بلیط نشستن داخل یک فروشگاه در پایین منهتن 23 اکتبر 2018 در شهر نیویورک است.
درو Angerer/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>