هیچ یک موفق به پیروزی در روز جمعه مگا میلیون ها نفر به عنوان برنده تمام پولها بدون بلیط همسان تمام پنج توپ سفید و طلایی مگا توپ توپ.

جایزه بزرگ برای مارس 10 رسم بود در $136 میلیون با یک گزینه نقدی از $108.1 میلیون.

شماره های برنده شد و 2, 11, 21, 57 و 60 مگا توپ بودن 13. نیز وجود دارد یک 2X Megaplier در بازی دو برابر مقدار بازیکن می تواند پیروزی خارج از اصلی برنده تمام پولها.

هیچ کس قادر به مطابقت با تمام پنج توپ سفید و یک مگا توپ طلا به برنده اصلی $136 میلیون جایزه معنی برخی از پول اضافه خواهد شد به بعد از قرعه کشی در روز شنبه, مارس 14.
نیز وجود دارد هیچ برندگان دوم-محل 1 میلیون دلار جایزه پس از هیچ کس همسان پنج توپ سفید خود را.

در مجموع 11 نفر برنده $10,000 به درستی پس از چیدن چهار توپ سفید و یک طلا مگا توپ چهار نفر از آنها تا به حال برنده خود را دو برابر شد و به $20,000 پس از پرداخت به 2X Megaplier در بازی.

برنده تمام پولها برای روز سه شنبه قرعه کشی در حال حاضر در $145 میلیون با یک گزینه نقدی از $115.2 میلیون.

در خبری دیگر ایلینوی قرعه کشی اعلام کرده است گسترش بازه زمانی که در آن برندگان می توانید ادعا می کنند جایزه با توجه به شیوع کروناویروس.

بازیکنان با بلیط های برنده است که مجموعه ای به پایان می رسد بین مارس 16 و 31 مه این سال در حال حاضر باید تا 30 ژوئن 2020 به ادعای جوایز خود به عنوان کشور همچنان به مقابله با COVID-19 شیوع.

“بازیکنان معمولا 12 ماه به ادعا می کنند جایزه خود را. در طول این زمان دشوار ما می خواستیم به گسترش این جایزه به تاریخ انقضا ارائه بازیکنان اضافی فرصت به ادعای یک جایزه است که فراموش شده و یا نابجا و گفت:” ایلینوی قرعه کشی سرپرست هارولد Mays.

یکی از بلیط های برنده است که ادعا شده است در $2 میلیون مگا میلیون ها جایزه بود که با توجه به منقضی آخر هفته گذشته.

بلیط است که شماره های برنده 8, 22, 24, 38 و 64 با یک توپ از 21 خریداری شد از تلفن همراه ایستگاه واقع در Joliet در 1600 نیو لنکس جاده در 5 آوریل 2019.

“با توجه به بسیاری از ما صرف مقدار زیادی از زمان در خانه در حال حاضر اگر شما خریداری یک مگا میلیون بلیط در Joliet را در اطراف این زمان در سال گذشته-در حال حاضر زمان برای بررسی تحت نیمکت خود را در بالشتک را در کشوی میز و یا در خود glovebox برای دیدن اگر شما برنده بلیط بخت آزمایی tucked دور در جایی” ذرت اضافه شده است.

lottery
یک مرد نشان می دهد او فقط خریداری بلیط قرعه کشی از پرنده آبی مشروب فروشی در هاوتورن کالیفرنیا در 23 اکتبر سال 2018 است.
فردریک J. BROWN/خبرگزاری فرانسه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im