مگان Rapinoe co-کاپیتان ایالات متحده زنان عهد کرده است او هرگز از مبارزه برای برابری پس از یک قاضی فدرال انداخت از او تیم را ادعا می کنند برای دستمزد برابر با همتایان مرد خود.

Rapinoe و تیمی شدند “شوکه” زمانی که قاضی گری Klausner حکومت پرداخت مورد نیست حکم یک دادگاه هر چند خود را از اتهام تبعیض آمیز شرایط کار را به دادگاه در ماه ژوئن. Rapinoe دو بار در جام جهانی برنده شده است که یک صدای پیشرو در مبارزه با آمریکا فوتبال در پاسخ به این حکم توسط تویت: “ما هرگز متوقف خواهد شد مبارزه برای برابری است.”

در مارس 2019, جام جهانی دارندگان شکایت ما فوتبال ادعا می کنند که آنها تا به حال پرداخت شده است به همان اندازه خود را تحت توافق مذاکرات دسته جمعی به آنچه نر بازیکنان دریافت از طریق کار خود را معامله.

با استناد به دستمزد برابر قانون و در بند هفتم از سال 1964 حقوق مدنی عمل آنها خواستار بیش از $66 میلیون دلار (£52.8 میلیون) در backpay. ما استدلال فوتبال زنان واقعا بیش از مردان هر دو به طور کلی و با بازی متوسط در حالی که زنان ادعا کرد که آنها باید به همان جایزه ساختار به عنوان مردان.

اختلاف در زمان به خصوص ناخوشایند به نوبه خود در ماه مارس را SheBelieves جام, در هنگام ارسال از ما فوتبال وکلا ادعا کرد که بازی برای آن تیم مردان “نیاز به سطح بالاتری از مهارت بر اساس سرعت و قدرت” از تیم زنان. سند درو جهانی انتقاد از حامیان مالی از جمله کوکا کولا Budweiser و فولکس واگن و منجر به استعفای کارلوس Cordeiro به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا.

روز جمعه Klausner مجاز بازیکنان مورد برای درمان ناعادلانه در سفر, مسکن و حمایت های پزشکی به رفتن به دادگاه است که برای 16 ژوئن در لس آنجلس.
کارلوس Cordeiro استعفا داد و پس از گرفتن مسئولیت برای ‘توهین آمیز’ زبان مورد استفاده در برابر پرداخت مورد


اعتبار: گتی ایماژ

اما او انداخت بیرون دستمزد برابر قانون اتهامات با توجه به بازیکنان زنان را رد کرده بود به توافق دسته جمعی در محل برای تیم ملی مردان.

“تاریخ مذاکرات بین طرفین نشان می دهد که این تیم را رد کرد یک پیشنهاد برای پرداخت می شود تحت همان pay-to-play ساختار به عنوان مردان و آنها حاضر به چشم پوشیدن بالاتر پاداش برای منافع مانند بیشتر پایه غرامت و تضمین تعداد بالاتر از قرارداد بازیکنان” Klausner نوشت.

“متعاقبا شاکی نمی تواند در حال حاضر عطف به ماسبق خیال خود را از توافق دسته جمعی بدتر از مردان است با ارجاع به آنچه که آنها را ساخته شده تا به حال به آنها پرداخت شده است تحت مردان پرداخت-به-بازی از نظر ساختار زمانی که آنها خود را رد کرد و یک ساختار” او گفت:.

بازیکنان قصد تجدید نظر Klausner تصمیم یک حرکت است که می تواند تاخیر محاکمه به 2021 و یا بعد.

“ما در حال شوکه شده و نا امید با تصمیم امروز اما ما نمی خواهد داد تا کار سخت ما برای مساوی پرداخت” مولی لوینسون سخنگوی زنان بازیکنان در بیانیه ای گفت. “ما با اعتماد به نفس در مورد ما و ثابت قدم در تعهد ما برای تضمین این که زنان و دختران که در این بازی ورزشی را نمی خواهد ارزش به عنوان کمتر فقط به دلیل جنسیت خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im