Meghan Maclaren 25 ساله که به پایان رسید بالا بریتن در سال گذشته بانوان اروپا تور خارج از آینده عربستان بانوان قهرمانی به دلیل نگرانی بیش از پادشاهی “sportswashing” آن حقوق بشر.

این Englishwoman تصمیم به ناچار درخشش نور در بالا نر حرفه ای رقابت عربستان بین المللی این هفته است. این خدمات عبارتند از جهان شماره 1 بروکس Koepka داستین جانسون و فیل مایکلسون که همه در حال پرداخت بیش از $1.5 متر و هر یک به سادگی به سه راهی آن را در رویال سبزی باشگاه در دومین مرحله از بحث برانگیز تور اروپا رویداد.

این قابل درک است که وجود خواهد داشت هیچ ظاهر هزینه پرداخت شود که زنان مراجعه کنید جده البته در ماه مارس است. اما $1m (£760,000) جایزه صندوق خواهد بود که دومین برای یک غیر عمده در خانمها تور اروپا و پیروزی می تواند یک راه طولانی به درآمد یک کارت در تور LPGA.

هنگامی که با نزدیک شدن Maclaren دو بار تور برنده در ابتدا نمیخواستند به نظر به دلیل ترس او دیده می شود “عنوان سخنرانی دیگر بازیکنان”. اما او کوتاه آمد به طرح دلایل خود را.

“من تصمیم به بازی بر اساس آنچه که من فکر می کنم ورزش است که استفاده می شود برای انجام این کار در عربستان سعودی,” او گفت:. “آن را به مراتب پیچیده تر از هر فرد پس از آن یک تصمیم شخصی است و نه چیزی است که من را با فشار بر روی هر کس دیگری. اما بر اساس تحقیقات سازمان هایی مانند عفو بین الملل بود که نمی توانستم راحت بودن بخشی از این فرایند است.

“ما را برای اعطا بسیاری از انتخاب ها و آزادی ما در دسترس ما است اما من سعی می کنم به من بر اساس تصمیم گیری که من به عنوان یک فرد نه فقط یک گلف باز است. این بدیهی است که یک تورنمنت برای ما, اما این به من این است که در مورد بیش از گلف. من آرزو می کنم ورزش به عنوان یک کل نگاه را از طریق یک لنز عمیق تر از آنچه منافع خود است.”

عفو انتشار بیانیه ای به تلگراف ورزش استقبال Maclaren حرکت می کند. “با توجه به این ترتیب عربستان مقامات ramping تا مشارکت خود را در رویدادهای مهم به تلاش برای ‘sportswash’ خود را در گردابی حقوق بشر رکورد ردیف بالا sportspeople ممکن است بخواهید به عقب براند در برابر تلاش برای استفاده از آنها در این نوع از روابط عمومی” آن را گفت.

“ما نمی گوییم گلف بازان باید لزوما تحریم اروپا تور در عربستان سعودی است که به یک تصمیم شخصی است. اگر گلف بازان و یا دیگر sportspeople آیا رفتن به عربستان سعودی آنها باید اطلاع رسانی خود را از آن فجيع حقوق بشر ضبط و آماده به صحبت کردن

“با وجود اعتیاد به مواد مخدره بیش از قرار اصلاحات در عربستان سعودی است که در میان گسترده حقوق بشر و سرکوب زنان و فعالان حقوق وکلا و اعضای جامعه اقلیت شیعه در همه حال هدف قرار دادند.

“هنگامی که مشخصات بالا ورزشی آمار و ارقام صحبت کردن در مورد حقوق بشر – چه در خانه و یا در خارج از کشور مسابقات خود را – آن می تواند تاثیر واقعی کمک به نشان دادن به مقامات عربستان که جهان آماده نیست به دنبال راه های دیگر.”

Koepka دفاع می کرد ظاهر خود را. “این رویداد فرصتی است برای به نمایش گذاشتن کار در حال انجام است به رشد بازی گلف در انگلستان بود که توسط طرفداران مشتاق در سال گذشته” آمریکا در بیانیه ای گفت. “این فوق العاده است برای درگیر با ابتکار و من مشتاقانه منتظر دیدن پیشرفت گلف عربستان ساخته شده در سال گذشته است.”

جاستین گل رز جالب, انتخاب, به, بازگشت پس از بازی در افتتاحیه مسابقات اما پاتریک رید سرجیو گارسیا و شین لوری در این زمینه هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im