Meghan Markle و شاهزاده هری شروع رویال تور خداحافظی با ظاهر زیبا در لندن مراسم جوایز

نیوزویک | No comments

در یک هوای بارانی یکشنبه شب در لندن, Meghan Markle و شاهزاده هری شروع آنچه که انتظار می رود به نهایی خود را اجرا سلطنتی درگیری به عنوان ارشد کار اعضای خانواده سلطنتی است.

آن منظره زیبا را به عنوان زن و شوهر بودند ملاقات با دوربین چشمک می زند خود را از ورود در خانه عمارت تحت پوشش چتر. تصاویری از زن و شوهر خندان و خوشگذران در برابر پس زمینه از غم انگیز مارس بارش یادآور چیزی از یک فیلم و در حال حاضر شده است خیالی در رسانه های اجتماعی.

پنجشنبه تلاش صندوق جوایز شد اولین بار Meghan و هری را به نظر می رسد با هم علنی پس از اعلام در ماه ژانویه تصمیم خود را به مرحله بازگشت به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل و زنده تر از زندگی خصوصی تقسیم بین انگلستان و آمریکای شمالی است.

در مراسم اعطای جوایز تجلیل بیمار و مجروح servicepeople که باید انجام ستوده دستاوردهای ورزشی در سال گذشته هری و مگان در زمان در داستان شجاع مجروح و زخمی اعضای ارتش و حتی شاهد یک پیشنهاد.

Harry and Meghan
هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس و مگان, Duchess of Sussex حضور در تلاش صندوق جوایز در عمارت خانه در مارس 05, 2020 در لندن, انگلستان.
سمیر حسین/WireImage

یک برنده جایزه پیشنهاد به دوست دختر خود را روی صحنه و ITV News’ رویال ویرایشگر کریس کشتی گیر دوک و دوشس ساسکس واکنش:

در سخنرانی خود هری اشاره به خدمات نظامی, گفتن آن در حضور است که او “عمیقا افتخار به خدمت در کنار شما به عنوان کاپیتان ولز”.

“بسیاری از شما امشب به من گفت شما پشت من هست من هم در اینجا به شما بگویم من همیشه با شما” هری افزود: با توجه به نگهبان.

Meghan اذعان کرد که او بوده است “تمام راه را در کانادا” که در آن او و هری تماشای ویدئوها از نامزد به کمک به تصمیم گیری برندگان.

مگان و زن و شوهر را مورچه را تا حد زیادی شده است زندگی در جزیره ونکوور بریتیش کلمبیا از ژانویه تاکنون است.

این Sussexes’ سخنگوی تایید کرد در ماه گذشته که زن و شوهر به گام خواهد شد به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در 31 مارس است. تلاش صندوق جوایز علائم یکی از آنها نهایی و رسمی تعهدات برای ملکه الیزابت دوم است.

روز جمعه با حضور خواهد Mountbatten جشنواره موسیقی در لندن در یکی دیگر از ظاهر عمومی.

Meghan است و سپس انتظار به مناسبت روز بین المللی زنان در روز یکشنبه.

دوشنبه خواهد بود که زن و شوهر نهایی royal engagement حداقل در حال حاضر زمانی که آنها پیوستن به ملکه و دیگر اعضای خانواده سلطنتی در کلیسای وستمینستر در کشورهای مشترک المنافع روز خدمات.

مگان و هری آرایش جدید و دور از خانواده سلطنتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از 12 ماه زن و شوهر سخنگو گفت: در ماه گذشته.

این زن و شوهر را حفظ کنید خود را به عنوان به عنوان دوک و دوشس ساسکس و همچنین عناوین دیگر از جمله ارل و کنتس از Dumbarton و بارون و بارونس Kilkeel. هری نیز حفظ خود افتخاری نظامی عنوان به عنوان یک عمده ستوان فرمانده و رهبر اسکادران اما او نمی خواهد استفاده از آنها در طول 12 ماه دوره گذار است.

این Sussexes انتظار می رود به تمرکز بر روی راه اندازی یک سازمان غیر انتفاعی پس از 31 مارس است.

Meghan and Harry
مگان, Duchess of Sussex و هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس حضور در تلاش صندوق جوایز در عمارت خانه در 5 مارس سال 2020 در لندن است.
حداکثر Mumby/نیلی/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>