میغان مارکل و شاهزاده هری دیگر گرفتن پول از شاهزاده چارلز

شاهزاده هری و میغان مارکل دیگر از شاهزاده چارلز پول دریافت نمی Newsweek کنند چرا که به معامله مگا نت فلی خود نگاه می کنند، نیوزویک تایید کرده است.

دوک و دوشس ساسکس اعلام کردند که در ماه ژانویه از وظایف سلطنتی دست خواهند کشید و عهد کردند که «برای مستقل شدن مالی کار کنند.»

هفته گذشته اعلام شد که آنها یک معامله بزرگ و چند ساله نت فلیقه را امضا کرده اند که بین 50 تا 100 میلیون دلار تخمین زده می شود و آنها را برای آینده راه اندازی کرده است.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

حالا دوک و دوشس دیگر از دوک نشین شاهزاده چارلز از املاک کورنوال پول دریافت نمی کنند.

وحی برای اولین بار در اصلاح به یک داستان New York Times در مورد معامله نت فلیکسی در نیویورک تایمز ظهور کرد اما به نیوزویک تایید شده است.

هنگامی که میغان و هری اعلام کردند که وظایف سلطنتی را ترک می کنند، ۹۵ درصد بودجه دفتر خصوصی خود را فاش کردند که از املاک شاهزاده ولز آمده است.

این زوج اعلام کردند که دیگر بودجه عمومی دریافت ن خواهند کرد اما تا به حال به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که هنوز از شاهزاده چارلز پول دریافت می کنند.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

معامله نت فلیکشن که با شرکت تولید بی نام این زوج امضا شده است، خواهد دید که آن ها مستند، فیلم بلند، «نمایش های فیلمنامه ای» و برنامه هایی برای کودکان میسازند.

آنها گفتند که می خواهند بر روی دادن امید از طریق کار خود برای پلت فرم جریان تمرکز کنند، که ممکن است آنها را در مقابل دوربین ببیند اما میغان را درگیر بازگشت به بازیگری نخواهد کرد.

Meghan Markle and Prince Harry, Sentebale Polo شاهزاده هری، دوک ساسکس و میغان، دوشس ساسکس، در جریان سنتبل پولو ۲۰۱۸ که در ۲۶ ژوئیه ۲۰۱۸ در باشگاه رویال کانتی برکشایر پولو در ویندزور انگلستان برگزار شد. گزارش می رسد که این زوج اکنون از نظر مالی مستقل از شاهزاده چارلز هستند. سمیر حسین/گتی

هری و میغان هفته گذشته در بیانیه ای اعلام کردند: «زندگی ما هم مستقل از یکدیگر و هم به عنوان یک زوج به ما اجازه داده است که قدرت روح انسان را درک کنیم: شجاعت، تاب آوری و نیاز به ارتباط.

وی تصریح کرد: از طریق کار ما با جوامع متنوع و محیط های آنها، تا درخشش چراغی بر مردم و علل در سراسر جهان، تمرکز ما بر ایجاد محتوایی خواهد بود که اطلاع رسانی می کند بلکه امید می دهد.

“به عنوان پدر و مادر جدید، ساخت برنامه نویسی خانواده الهام بخش نیز برای ما مهم است، به عنوان داستان سرایی قدرتمند از طریق لنز راستگو و نسبی است.”

معامله تولید پس از آن صورت می گیرد که آنها خانه خود را برای اولین بار در ماه ژوئن خریداری کردند و در ماه ژوئیه به عمارت ۱۴٫۷ میلیون دلاری مونتسیتو نقل مکان کردند.

آنها در حال حاضر در حدود نیمه راه را از طریق یک بررسی 12 ماهه به توافق رسید با ملکه الیزابت دوم از زندگی جدید خود را در خارج از کاخ.

هری و میغان از بودجه عمومی خود دست برداشتند و موافقت کردند که از عناوین «عالیات سلطنتی خود» استفاده نکنند و از «سلطنتی» در برندسازی خود استفاده نکنند.

این زوج در بیانیه ژانویه خود که پیش از مذاکره نهایی راه اندازی جدید شان بود، گفتند: «ما قصد داریم به عنوان اعضای ‘ارشد’ خانواده سلطنتی عقب نشینی کنیم، و برای مستقل شدن مالی کار کنیم، در حالی که به حمایت کامل از اعلیحضرت ملکه ادامه می دهیم.

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر