Meghan Markle: نامگذاری دوستان که در دفاع از من فقط clickbait است که می تواند آسیب به سلامت روان خود را

دوشس ساسکس را متهم به ایمیل در روز یکشنبه از “باطل” تلاش برای نام پنج تن از دوستان که به یک ناشناس مصاحبه به نفع او گفت: آن را تهدیدی برای سلامت روان خود را برای “clickbait”.

دوشس ادعای این روزنامه می خواهد به “افشای آنها در حوزه عمومی بدون هیچ دلیل دیگر از clickbait و تجاری به دست آوردن” ادعا عمل است “باطل و تهدید به خود عاطفی و سلامت روانی”.

تماس با هر یک از آنها را “خصوصی شهروند و جوان, مادر” او را متهم به ناشر از تلاش برای “ایجاد یک سیرک” با “زندگی واقعی” و افزود: “این ایمیل در روز یکشنبه پخش رسانه ای بازی با زندگی واقعی.”

دوشس که پنج تن از دوستان صحبت به مجله مردم در سال گذشته برای یک چاپلوس پرتره را حفظ کرده است او می دانست که هیچ چیز از همکاری خود را تا بعد از مقاله منتشر شد.

هر یک در حال حاضر شده است به نام محرمانه بخش هایی از مدارک دادگاه به عنوان دوشس تلاش برای شکایت ایمیل در روز یکشنبه برای انتشار بخش هایی از دست نوشته نامه ای به پدر او بود که برای اولین بار ذکر شده در مصاحبه.

پس از وجود آن در افراد magazine, Thomas Markle ارائه نامه ای به پست الکترونیکی در روز یکشنبه منتشر شده که بخش از آن است.

دوشس را lawyerstoday اعمال می شود برای جلوگیری از ارتباط روزنامه از نامگذاری پنج ناشناس دوستان پر کردن یک درخواست به دادگاه عالی.

در شهادتنامه ارائه شده به دادگاه دوشس گفت: “در ارتباط روزنامه صاحب روزانه ایمیل و پست الکترونیکی در روز یکشنبه تهدید به انتشار اسامی پنج زن و پنج خصوصی شهروندان—که انتخاب خود را به صحبت می کنند به صورت ناشناس با رسانه های ایالات متحده خروجی بیش از یک سال پیش برای دفاع از من از رفتار قلدری بریتانیا تلخیص رسانه ها.

“این پنج زن در حال و نه در دادگاه و نه من.

“ناشر ایمیل در روز یکشنبه است در دادگاه. این ناشر که عمل غیرقانونی و تلاش برای فرار از پاسخگویی برای ایجاد یک سیرک و منحرف کردن اذهان از نقطه ای از این مورد—که ایمیل در روز یکشنبه غیرقانونی منتشر شده من نامه خصوصی.

“هر یک از این زنان است که یک شهروند خصوصی جوان, مادر,,, و هر یک حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی. هر دو ایمیل در روز یکشنبه و سیستم دادگاه باید نام خود را بر محرمانه, برنامه, اما برای ایمیل در روز یکشنبه به افشای آنها در حوزه عمومی بدون هیچ دلیل دیگر از clickbait و تجاری به دست آوردن باطل است و تهدید به خود عاطفی و سلامت روانی.

“پست در روز یکشنبه پخش رسانه ای بازی با زندگی واقعی.

“من با احترام درخواست دادگاه برای درمان این ماده قانونی با حساسیت آن را سزاوار و برای جلوگیری از ناشر ایمیل در روز یکشنبه از شکستن سابقه و سوء استفاده از روند قانونی با شناسایی این افراد ناشناس – یک امتیاز است که این روزنامه ها در واقعیت تکیه می کنند برای محافظت از خود و منابع بی نام.”
دوشس است تحت پیگرد برای نامعلومی خسارت در زمینه نقض حریم خصوصی و کپی رایت و حفاظت از داده ها.


اعتبار: Getty Images Europe

دوشس است تحت پیگرد برای نامعلومی خسارت در زمینه نقض حریم خصوصی و کپی رایت و حفاظت از داده ها.

در اوایل این سال از دست داد اولین اعتصاب کردن و شنیدن است که در آن آقای عدالت Warby حکومت وکیل او اجازه داده نمی شود به استدلال می کنند در دادگاه که روزنامه صداقت عمل کرده, “زده تا” مسائل را با پدرش بود و یک “دستور کار” در برابر او.

در ارتباط روزنامه ها را کاملا رد تمام ادعاها علیه آنها به خصوص این پیشنهاد که حرف ویرایش شد در هر راه معنی دار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de