Meghan Markle حریم خصوصی ادعا می کنند: ایمیل در روز یکشنبه ناشر برنده اول دادگاه عالی زد و خورد

دوشس ساسکس دچار مهم شکست در دادگاه عالی مبارزه ایمیل در روز یکشنبه به عنوان یک قاضی اعتصاب قطعات مورد او به عنوان بی ربط.

دوشس تیم حقوقی اجازه داده نخواهد شد به استدلال می کنند در دادگاه که روزنامه صداقت عمل کرده, “زده تا” مسائل را با پدرش بود و یک “دستور کار” او را در برابر یک قاضی در بر داشت.

او تحت پیگرد در ارتباط روزنامه ها بیش از انتشار بخش هایی از دست نوشته نامه ای به پدرش که او ادعای نقض حریم خصوصی همراه با کپی رایت و قوانین حفاظت از داده.

در یک اعتصاب کردن جلسه هفته گذشته نمایندگان او استدلال آنها باید اجازه داده شود تا برای ساخت یک تصویر از روزنامه “ایمان بد” و “آشکار در دستور کار انتشارات سرزده و یا توهین آمیز داستان” در مورد او.

امروز آقای عدالت Warby زده از کسانی که ادعا می کند در یک نوشته قضاوت می گفتند که بی ربط در قانون ارائه شده به دادگاه کافی و یا نامتناسب به بررسی.

قاضی گفت: “برخی از اتهامات زده به عنوان بی ربط به این هدف که آنها التماس کرد.

“برخی از آنها را زده بیشتر و یا جایگزین زمین است که آنها کافی دقیق است.

“من نیز عمل کرده به طوری که برای محدود مورد به چه منطقی لازم و متناسب برای هدف از انجام عدالت بین این احزاب است.

“من نمی در نظر بگیرید که این اتهامات را زده است که اساس رفتن به ‘قلب’ از این مورد است که در هسته ی اصلی آن نگرانی از انتشار پنج مقاله افشای کلمات و اطلاعات گرفته شده از این نامه نوشته شده توسط متقاضی به پدر او در ماه اوت سال 2018 است.”




دوک و دوشس ساسکس که گوش به شنیدن از لا


اعتبار: ایسنا

وی افزود: “برخی از جنبه های که در مورد من زده اند در این مرحله ممکن است دوباره اگر آنها را در فرم مناسب است.”

یک سخنگوی Schillings این دوشس تیم حقوقی گفت: آنها “شگفت زده” به دیدن حاکم “نشان می دهد که رفتار نادرست مربوط نیست” اما اشاره کرد: “ما احترام به تصمیم قاضی به عنوان قوی پرونده های مرتبط ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی موضوع صمیمی و خصوصی و دست نوشته نامه ای از یک دختر به پدرش که منتشر شد توسط ایمیل در روز یکشنبه.”

دوشس است که به دنبال نامعلومی خسارت از ارتباط روزنامه به اتهام سوء استفاده از اطلاعات خصوصی نقض کپی رایت و نقض قانون حفاظت از داده ها.

بخش از نامه منتشر شده در روزنامه و آنلاین در ماه فوریه سال گذشته با یک تیتر و امیدوار کننده به فاش کردن “این نامه نشان واقعی تراژدی Meghan ریفت با پدر او می گوید که “شکسته قلب او را به یک میلیون قطعه”‘.




مورد مراکز در یک نامه فرستاده شده توسط Meghan به پدر او توماس Markle


اعتبار: GMB

در ارتباط روزنامه ها تماما رد اتهامات در خصوص این ادعا که نامه ویرایش شد در هر راه که تغییر معنای آن است.

هفته گذشته دوک و دوشس ساسکس گوش به نقاط دور شنیدن از خانه خود در لس آنجلس.

در این ارتباط روزنامه ها اعمال می شود به اعتصاب سه جنبه کلیدی دوشس را ارسالی: که ناشر تا به حال صداقت عمل کرده و در ایمان بد است که آن را به حال “هم زده تا” درگیری بین دوشس و پدر او; و او بود که “پریشان” توسط آنچه او ادعا کرده بود که ناشر “agenda” در انتشار داستان های منفی در مورد او.

آنتونی سفید QC برای ناشر گفت: دوشس این مشاجره که او را “آسیب پذیر” پدر “مورد آزار و اذیت و تحقیر دستکاری و “سوء استفاده” باید بخشی از او را مورد اشاره او می تواند نمی دانم که چگونه او احساس می شود چرا که آنها صحبت نکرده بود پس از روز عروسی خود را در ماه مه سال 2018 است.

دیوید شربرن نمایندگی دوشس ادعا ناشر تا به حال “آزار” آقای Markle, و اضافه کرد که “در نهایت دستکاری آسیب پذیر این مرد به مصاحبه” که آقای Markle بود و بعد شرح داده شده در یک مورد به عنوان “دروغ و بول—t”.




دادگاه هنرمند طرح توسط الیزابت طبخ آقای عدالت Warby (پایین سمت چپ) آنتونی سفید کنترل کیفیت (پایین سمت راست) و دیوید شربرن

آقای شربرن متهم ناشر “تکان دهنده” یک اختلاف بین مگان و پدر و استدلال آن را “ناشی از آن بسیار اختلاف” است که در آن می گوید: “توجیه انتشار این نامه”.

او استدلال کرد که تیم او باید اجازه ساخت یک مورد که روزنامه و وب سایت خود را به حال یک “دستور کار” در برابر او با استفاده از نه مقالات مختلف شامل عشق او را از آوکادو او نیویورک حمام نوزاد و او را به اشتباه-شناسایی خانه دوران کودکی.

عدالت Warby در حال حاضر حکومت آنها نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از این مورد اشاره کرد: “هزینه و زمان خواهد بود که نیاز به بررسی و حل واقعی مسائل مطرح شده در این مورد را به عنوان در حال حاضر التماس خرس هیچ رابطه معقول و منطقی از تناسب با مشروع هدف از دوره نقاهت برخی از اضافی برای جبران آسیب عاطفی.”

او اضافه کرد که “نادرستی کینه توزی یا ایمان بد بی ربط هستند به مسئولیتی در قبال سوء استفاده از اطلاعات خصوصی” گفت: “این مسائل هیچ نقشی به عنوان یک عنصر از این ادعا است.”

“دادگاه نیاز به نگه داشتن یک چشم ناظر در تناسب litigating مسائل که صرفا به خسارت” او گفت:.

در ارتباط روزنامه ها را بپرسید دوشس ساسکس به پرداخت هزینه های خود را در بیش از £50 ، 000 به دنبال اعتصاب کردن شنوا MailOnline گفت.

هیچ تاریخ تنظیم شده است برای محاکمه نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر