Meghan Markle پنج دوستان باید ناشناس باقی می ماند برای محافظت از آنها را از مطبوعات نفوذ دادگاه شنود

هویت پنج تن از دوستان از دوشس ساسکس باید به محافظت از آنها را از مطبوعات نفوذ تحت قوانین حقوق بشر, دادگاه شنیده است.

دادگاه عالی گفته شد در چهار شنبه دوستان داده بود و جلسات به مجله مردم به حمایت از Meghan در زمانی که او به شدت باردار.

این هویت واقعی دوستان – به نام تنها به عنوان یک الکترونیکی موجود در یک محرمانه برنامه را به دادگاه ارائه شده به عنوان بخشی از دوشس را علیه او اقدام قانونی مربوط به روزنامه ها محدود ناشران ایمیل در روز یکشنبه.

دوشس است تحت پیگرد روزنامه پس از آن منتشر شده جزئیات نامه دست نویس او فرستاده بود به پدرش توماس Markle پس از ازدواج او را به شاهزاده هری. نامه امام برای اولین بار نشان داد در افرادی مقاله مجله.

جاستین Rushbrooke کنترل کیفیت اقدام برای دوشس گفت: “پنج تن از دوستان… در هر مشاهده محرمانه منابع برای مردم مقاله. آنها نه چشم پوشی از حق خود به گمنامی – کاملا برعکس – و به این ترتیب مجاز به سطح بالایی از حفاظت است که معمولا شامل چنین منابع رسانه ای.

“نه تنها آنها بدهکار این وظایف محرمانه… در رابطه با هویت خود اما حقوق و حریم خصوصی خود تحت ماده 8 [کنوانسیون اروپایی حقوق بشر] به شدت درگیر شده و نیاز به محافظت می شود در هر صورت در خصوص حقوق خود را به محافظت در برابر نفوذ به خصوصی خود و خانواده خود زندگی می کند.”

Meghan Markle در مقابل ارتباط روزنامه ها

مرحله بعدی این دوشس ساسکس را اقدام قانونی علیه یک روزنامه انگلیسی طی انتشار یک “خصوصی و محرمانه” نامه به پدر جدا شده در بالا دادگاه در روز چهارشنبه.

Meghan سنجی مربوط به روزنامه, ناشر ایمیل در روز یکشنبه و MailOnline بیش از یک مقاله که تکثیر بخش هایی از دست نوشته نامه ای به توماس Markle, 75 در ماه اوت سال 2018 است.

بخش از نامه منتشر شده در روزنامه و آنلاین در ماه فوریه سال گذشته آن را اعلام کرد دوشس خواهد بود و آوردن اقدام قانونی در ماه اکتبر.

این تیتر این مقاله را بخوانید: “نشان داد: این نامه نشان واقعی تراژدی Meghan ریفت با پدر او می گوید که “شکسته قلب او را به یک میلیون قطعه’.”

دوشس است که به دنبال خسارت از ارتباط روزنامه Ltd, روزنامه ناشر و اپراتور وب سایت به اتهام سوء استفاده از اطلاعات خصوصی نقض کپی رایت و نقض قانون حفاظت از داده ها.

در ارتباط روزنامه ها تماما رد اتهامات به خصوص دوشس ادعا می کنند که این نامه ویرایش شد در هر راه که تغییر معنای آن و می گوید آن را به شدت مورد مسابقه در این مورد.

در یک جلسه مقدماتی در چهار شنبه آقای عدالت Warby را بشنود نرم افزار توسط Meghan وکلا برای حفظ گمنامی از او پنج تن از دوستان که صحبت ناشناس به مردم یک مجله ما.

در مردم مقاله منتشر شده در فوریه سال گذشته دوستان صحبت کردن در برابر قلدری دوشس گفت که او مواجه است و تنها شناسایی شده در محرمانه اسناد دادگاه.

در شهادتنامه ارائه شده به عنوان بخشی از برنامه Meghan گفت: “در ارتباط روزنامه صاحب روزانه ایمیل و پست الکترونیکی در روز یکشنبه تهدید به انتشار اسامی پنج زن و پنج خصوصی شهروندان – که انتخاب خود را به صحبت می کنند به صورت ناشناس با ما خروجی رسانه ها بیش از یک سال پیش برای دفاع از من از رفتار قلدری بریتانیا تلخیص رسانه ها.

“این پنج زن در حال و نه در دادگاه و نه هستم I. ناشر ایمیل در روز یکشنبه است در دادگاه. این ناشر که عمل غیرقانونی و تلاش برای فرار از پاسخگویی برای ایجاد یک سیرک و منحرف کردن اذهان از نقطه ای از این مورد – که ایمیل در روز یکشنبه غیرقانونی منتشر شده من نامه خصوصی.

“هر یک از این زنان است که یک شهروند خصوصی جوان, مادر,,, و هر یک حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی است.”

Meghan است تحت پیگرد در ارتباط روزنامه ها بیش از پنج مقاله دو در پست در روز یکشنبه و سه در MailOnline که منتشر شد در ماه فوریه 2019 و تکثیر قطعات از نامه دست نویس او فرستاده شده به آقای Markle, 75 در ماه اوت سال 2018 است.

وکلا اقدام برای ارتباط روزنامه استدلال کرده اند که پنج تن از دوستان شناخته شده تنها به عنوان A-E در اسناد دادگاه به ارمغان آورد و نامه را به حوزه عمومی که در آن اشاره شده که برای اولین بار در آمریکا در مصاحبه با مجله.

یک محرم گفت: این نشریه آمریکایی در مورد محتوای آن: “او مانند پدر من خیلی دل شکسته. من شما را دوست دارم. من یک پدر. لطفا توقف victimising من از طریق رسانه ها به طوری که ما می تواند تعمیر روابط ما’.”

ناشر دفاع سند گفت: “اطلاعات در افراد مصاحبه در مورد مدعی ارتباط و معامله با پدر او از جمله وجود نامه و شرح آن مطالب و مدعی است پدر نامه ای در پاسخ تنها می تواند در آمده اند (به طور مستقیم یا غیر مستقیم) از مدعی است.”

آن اضافه شده است که آقای Markle بود نشان داد این نامه به تصحیح “false” تصور Meghan دوستان داده بودند در مورد اقدامات او در مصاحبه خود را.

دوشس تیم حقوقی ادعا کرده اند در اسناد دادگاه که او را نمی دانند مردم, مجله, مقاله توجه بود و به نظر می رسد نمی خواهد به توافق نامه محتویات بودن نشان داد و پس از انتشار آن او زنگ زد به دوست به بیان “او پریشانی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de