Meghan Markle دوست جسیکا Mulroney ‘اخراج از تلویزیون نقش بیش از رسانه های اجتماعی نژادپرستی ردیف’

دوشس ساسکس بهترین دوست شده است اخراج از نقش خود به عنوان یک مجری تلویزیون برای کانادا شبکه پس از یک سطر در مورد امتیاز سفید با سیاه رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار.

جسیکا Mulroney که با حضور Meghan Markle عروسی به دوک ساسکس اخراج شد در پنج شنبه شب از CTV نشان می دهد من ازنو پس از سخنان او ساخته شده به ساشا اکستر که ادعا کرد که Mulroney تهدید کرده بود او در طی بحث در مورد “صحبت کردن” علیه نژادپرستی بود که سمت چپ او را “فلج در ترس”.

جنجال دیده است CTV شبکه حذف Mulroney واقعیت نشان می دهد از کانال های خود گفت: او را “اخیر انجام… درگیری با تعهد ما به تنوع و برابری”.

این حرکت پس از اکستر ارسال شده در 12 دقیقه طولانی فیلم به Instagram ادعا Mulroney “در زمان جرم” به او تماس بگیرید و اقدام برای مردم برای پیوستن به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

او گفت: “آنچه بعد اتفاق افتاد یک سری بسیار مشکل ساز رفتار و antics که در نهایت منجر به او (Mulroney) ارسال یک تهدید در نوشتن چهارشنبه گذشته.”

ادامه مطلب: چگونه جسیکا Mulroney شد Meghan قابل اعتماد محرم محافظ و مد راز-سلاح
جسیکا Mulroney, در, آبی, در Meghan Markle عروسی پرنس هری در سال 2018


اعتبار: گتی ایماژ

اکستر که بیش از 82,000 Instagram followers گفت: تهدید شد یک مثال از “کتاب درسی امتیاز سفید”.

او متهم Mulroney ارسال یک پیام به عنوان خوانده شده: “من نیز صحبت به شرکت ها و مردم در مورد راه شما باید با من برخورد ناعادلانه. شما فکر می کنید صدای شما مهم است. خوب, آن را تنها در مسائل اگر به شما ابراز آن را با مهربانی و بدون شرمندگی افرادی که به سادگی در تلاش برای یادگیری است. موفق باشید.”

Ms اکستر گفت: او ناراحت شد Mulroney “هرگز” می خواستم به استفاده از پلت فرم خود را برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به خصوص با توجه به او “بسیار vocal” در مورد علل دیگر.

و او ابراز تعجب بیش از چرا Mulroney نمی خواهد به سازمان با توجه به نزدیک او دوست Meghan است “مسلما یکی از معروف ترین زنان در جهان”.

Mulroney و مگان گزارش ملاقات در تورنتو که در آن دوشس زندگی می کردند در حالی که فیلمبرداری درام تلویزیونی مناسب.

او اغلب به نظر می رسد در Meghan را Instagram صفحه قبل از آن بسته شد به عنوان بازیگر سابق آماده برای پیوستن به خانواده سلطنتی.

Mulroney عذر خواهی کرد به اکستر در پنجشنبه های طولانی پاسخ با او تقریبا 400,000 Instagram followers.

او نوشت: “به عنوان برخی از شما ممکن است را دیده اند, @sashaexeter و من تا به حال یک اختلاف. او به حق به نام من برای انجام کافی نیست که آن را به درگیر شدن در کارهای مهم و مشکل مکالمه در اطراف نژاد و بی عدالتی در جامعه ما است.

“من آن را شخصا و این اشتباه بود. من می دانم که من نیاز به انجام بهتر. کسانی از ما با یک پلت فرم باید استفاده از آن را به صحبت کردن.”

Mulroney مشترک عذرخواهی با اکستر گفت: “من قصد هیچ وجه به خطر انداختن زندگی او را. ما تا به حال یک اختلاف نظر و آن را از دست. برای من که متاسفم.”

او همچنین گفت که او خواهد بود پله به دور از رسانه های اجتماعی و توزیع پلت فرم خود را به سیاه و صدای.

Mulroney افزود: “من قصد دارم برای استفاده از این زمان به منعکس کننده یادگیری و گوش دادن. من نیز خواسته ساشا اگر او خواهد بود مایل به گرفتن بیش از حساب من هر زمان که او راحت است و به داستان خود را.

“کار واقعی از آوردن تغییر فراتر از Instagram و من می خواهم همه شما را به می دانم که من متعهد به استفاده از هر پلت فرم و منبع در دسترس به من برای ادامه کار مهم ضد نژاد پرستی. من امیدوارم که شما ادامه خواهد داد به من نگه پاسخگو باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im