Melania Trump, مجسمه سازی در اسلوونی آتش در جولای 4

به عنوان ایالات متحده در جشن آن روز استقلال و رئیس جمهور تهمت و قول داد برای مجازات کسانی که از بین بردن متحده آمریکا, آثار, زندگی به اندازه مجسمه های بانوی اول, Melania Trump سوزانده شد در نزدیکی زادگاه خود در اسلوونی, رویترز گزارش داد.

براد داونی برلین-بر اساس هنرمند آمریکایی است که به سفارش مجسمه سازی به رویترز گفت که پلیس به او گفت که چه اتفاقی افتاده روز پس از حادثه است. این مجسمه های چوبی او گفته شد سیاه شدن و از ریخت.

“من می خواهم به می دانم که چرا آنها این کار را” داونی گفت. او به رویترز گفت که او امیدوار بود این مجسمه از خانم مغلوب ساختن پیشی جستن را جرقه گفتگو در مورد مسائل سیاسی در ایالات متحده یعنی در مورد مهاجرت. داونی گفت: او ثبت گزارش پلیس و امیدوار است به مصاحبه با فرد یا افرادی که سوخته مجسمه سازی برای یک فیلم او در حال کار بر روی.

screen-shot-2020-07-08-at-5-52-40-pm.png
مجسمه بانوی اول Melania Trump در اسلوونی پایین گرفته شده است در جولای 5 بعد از پلیس متوجه شد که آن سوخته بود و از ریخت. ایسنا

سخنگوی پلیس Alenka Drenik به رویترز گفت که این تحقیقات در حال انجام است “پس ما نمی توانیم فاش کردن جزئیات به منافع بیشتر روش.”

این مجسمه های چوبی از خانم تهمت بود پرده برداری فقط یک سال پیش از آن. نصب و راه اندازی به تصویر می کشد Melania او به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز افتتاح — پوشیدن او نور آبی کت و تکان دادن دست چپ در تماشاچیان.

مجسمه های حک شده در یک زندگی لیندن تنه درخت با اره برقی در اصل ملاقات با مخلوط نظرات توسط مردم محلی. یکی از ساکنان به رویترز گفت در سال 2019 که Melania به تصویر کشیده شده در مجسمه سازی “نگاه کنید نه به عنوان زیبا به عنوان او به طور معمول این است که” در حالی که دیگر محلی گفت, اخبار بی بی سی که آن را شبیه “Smurfette.”

screen-shot-2020-07-08-at-5-48-39-pm.png
یک ساختار چوبی ظاهر می شود به مسخره جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نزدیکی کامنیک اسلوونی داشت به زمین سوخته در ماه ژانویه است. ایسنا

مجسمه های آقای ترامپ نیز آسیب دیده است. در ماه ژانویه تقریبا 26-پای مجسمه آقای تهمت بود به زمین سوخته در اسلوونی با توجه به CBS وابسته WNCN. مجسمه, با توجه به WNCN به تصویر کشیده شده آقای ترامپ با کت و شلوار و پیراهن سفید و کراوات قرمز. او نشان داده با راست خود را مشت محوری به هوا و وجود یک مکانیسم است که باز می شود دهان خود را به نشان می دهد کوسه دندان مانند.

در جولای 3, خانم و آقای ترامپ جشن در کوه راشمورکه در آن آقای ترامپ اعلام کرد یک فرمان اجرایی به ایجاد یک “باغ ملی آمریکا قهرمان” است که از ویژگی های مجسمه “از بزرگترین آمریکایی ها همیشه زنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de