Melania Trump صحبت می کرد در برابر “منفی و حتی مرگبار” عواقب ناشی از مزاحمت سایبری در حالی که اصرار پدر و مادر و معلمان برای آماده سازی کودکان برای حملات و منفی آنها را آنلاین.

در طول سال 2020 ملی انجمن معلمان پدر و مادر (PTA) قوه مقننه کنفرانس در Alexandria, Virginia, بانوی اول توضیح داده شده که چگونه اینترنت می تواند یک ابزار خوب” اما همچنین می تواند “مخرب و خطرناک” هنگامی که به درستی استفاده نمی شود.

تهمت استفاده می شود به عنوان مثال از 16 سال در منچستر, تنسی که در زمان زندگی خود را پس از یک همکلاسی خود را نشان داد خصوصی پیام متن آنلاین به عنوان عواقب ناشی از “بی رحمانه اقدامات” متعهد در اینترنت که بر کودکان است.

“در بسیاری از موارد سیستم عامل رسانه های اجتماعی می تواند منفی و حتی مرگبار تاثیر,” او گفت:. “این ویرانگر و زندگی در حال تغییر تراژدی سنگین یادآوری عواقب غیر مسئولانه رفتار آنلاین. فرزندان ما در حال رشد در جهان که در آن خیلی از خود را روز به روز تعامل می گیرد آنلاین نیست.”

بانوی اول اجرا می شود که کاخ سفید ضد قلدری می تواند بهترین ابتکار گفت: پدر و مادر و معلمان در “مقدم” در نبرد برای آموزش و حمایت از کودکان در برابر سوء استفاده آنلاین.

“شما دیدن از نزدیک, نشاط بخشی, اثرات مثبت آنلاین تجربیات را در کودکان است. شما همچنین شاهد چگونگی مخرب استفاده از اینترنت می توانید پاره کردن دانش آموز اعتماد به نفس.

“خود را با کمک ما می توانید شکستن مضر موانع که اینترنت سوء استفاده به شمار فرزندان ما و جامعه است.”

بانوی اول راه اندازی می شود بهترین ابتکار در مارس 2018 با هدف پرداختن به سلامت عاطفی فرزندان آنلاین, ایمنی و مقابله با سوء مصرف مواد مخدر بحران است.

مثل همیشه زمانی که بانوی اول در مورد مسائل آنلاین قلدری مردم مشتاق به نقطه ای از تناقضات است: پرداختن به رفتار شوهرش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بعد از سخنرانی رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت “این رفتن به یک روز بد برای Crazie برنی [ساندرز]” و توصیف فدرال رزرو به عنوان “احساساتی, آهسته در حال حرکت است.”

در سپتامبر سال 2019, #BeBest trended در توییتر پس از رئیس جمهور تهمت و تمسخر و خوار و پس از 16 سال تغییر آب و هوا فعال گرتا Thunberg در توییتر.

مرجع بانوی اول سخنرانی جورج کانوی وکیل و شوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانوی در توییتر نوشت در یک آشکاری مرجع به رئیس جمهور “کودکان و نوجوانان همچنین نیاز به فکر می کنم دیگران به جای آنها نباید دروغ آنها نباید با تکبر راه رفتن آنها نباید فرض کنیم آنها می دانند که همه چیز آنها باید یاد بگیرند به طلسم است و آنها باید انجام مشق شب خود را. #BeBest.”

قبل از سخنرانی لسلی Boggs رئیس ملی انجمن اولیا و مربیان در بیانیه ای گفت: “ما مفتخر به بانوی اول صحبت ما سالانه قانونی کنفرانس.

“تمرکز می تواند بهترین ابتکار در آموزش کودکان اهمیت اجتماعی و سلامت روحی و جسمی-با ستون خوب بودن ایمنی آنلاین و سوء مصرف مواد مخدر-چین با چند تن از ملی انجمن اولیا و مربیان را در حمایت از اولویت ها و برنامه ریزی طرح های.”

این می تواند بهترین طرح شده است تماس, برای اظهار نظر ،

Melania Trump
بانوی اول Melania Trump, آدرس 2020 ملی پدر و مادر و معلم انجمن (PTA) قوه مقننه کنفرانس در Westin اسکندریه شهر قدیمی در تاریخ 10 مارس سال 2020 در الکساندریا ،
اولیویه DOULIERY/خبرگزاری فرانسه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im