یادبود برای پالس کلوپ شبانه تیراندازی مخدوش سفید Supremacists

نیوزویک | No comments

یک نقاشی دیواری ادای احترام به قربانیان 2016 تیراندازی دسته جمعی در اورلاندو فلوریدا پالس کلوپ شبانه است تخریب شده است با supremacists.

یادبود دیواری واقع شده بود بر روی دیوار در خارج از مرکز اورلاندو LGBTQ سازمان حمایت. یک لوگو برای پالس کلوپ شبانه که در وسط برجسته نقاشی دیواری پوشیده شده بود با یک برچسب از پاتریوت مقابل یک گروه که مرکز قانون فقر جنوب (SPLC) طبقه بندی به عنوان یک “سیاه و سفید و نفرت ملی ،

“‘ما نشان داده اند اورلاندو قبل از آن که عشق همیشه قوی تر از نفرت است پیام من می خواهم به رله” گفت: George A. Wallace, مرکز, مدیر اجرایی, در بیانیه ای به رادیو فردا روز جمعه است. “من ساخته شده بود آگاه از دشنه از طریق پست های رسانه های اجتماعی. پس از انجام کامل ساختمان بررسی, من کشف یک دوم دشنه در مقابل ساختمان. در حالی که ما فیبر نوری اینترنت خطوط نیز آسیب دیده ما در حال مشخص نیست اگر حوادث مرتبط هستند.”

“این باعث تاسف من است که سفید supremacist گروه وجود داشته باشد به خصوص در اورلاندو” والاس اضافه شده است.

LGBTQ Flags
2016 نبض کلوپ شبانه تیراندازی در اورلاندو فلوریدا بود مرگبارترین-تا کنون جرم تیراندازی هدف قرار دادن LGBTQ مردم در امریکا است.
Aneese/گتی

Patriot جلو است که به نام “فعال ترین سفید supremacist گروه در کشور” به فکر عضویت در حدود 300 با توجه به غیر انتفاعی خروجی اخبار ProPublica. این گروه تشکیل شد پس از Charlottesville, Virginia 2017 را “متحد حق” رالی. آن را اغلب با استفاده از “وطن پرست” تصاویر و مرتبط با منابع در تبلیغات مواد ترویج هدف این گروه تبدیل ایالات متحده به یک سفیده-تنها کشور.

نفرت گروه فعال بوده است به تازگی در فلوریدا توزیع تبلیغات این برنامه شامل شعارهایی مانند “اصلاح امریکا” و “Better Dead than قرمز” در مکان های مختلف از جمله اورلند را از دانشگاه مرکزی فلوریدا با توجه به ضد افترا لیگ.

در یک Facebook پست قبلی در هفته در این مرکز گفت که خطوط تلفن خود بودند پس از خطوط قطع شده بود در روز سه شنبه. این گروه همچنین گفت که ساختمان خود را به حال شده است مخدوش با اسپری رنگ دسته اگر چه معلوم نیست که آیا این حوادث مربوط به نقاشی دیواری خرابکاری.

پالس تیراندازی بود در آن زمان آمریکا مرگبارترین-تا کنون جرم تیراندازی, پیشی تنها, توسط, Las Vegas, تیراندازی سال بعد. آن باقی مانده است مرگبارترین حمله با هدف قرار دادن جامعه مردم با 49 کشته شده اند و ده ها تن دیگر مجروح در گی, کلوپ شبانه.

در ماه اوت سال 2018 یک نقاشی دیواری یاد پالس قربانیان در خارج از دیوار یک گی بار در مونسی ایندیانا نیز تخریب توسط خرابکارها. یک رنگین کمان نقاشی دیواری, نقاشی شده در هوستون, تگزاس, در پی تیراندازی بود مخدوش ماه بعد در سال 2018 با خرابکاری نقاشی با کلمات “خود را متوقف, گی, دستور کار است.”

دائم یادبود و موزه است که انتظار می رود برای باز کردن در این سایت در حال حاضر بسته کلوپ شبانه در سال 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>