مردان متهم سرفه در افراد و ادعا دارند coronavirus

سی بی اس آمریکا | No comments

ترنتون نیوجرسی — مقامات در نیوجرسی و پنسیلوانیا می گویند مردم در هر دو کشور متهم شده اند با سرفه دیگران در فروشگاه ها و گفت: آنها با آلوده شدند coronavirus.

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی گفت: یک مرد که متهم از سرفه در Wegmans food کارمند فروشگاه در حدود 6:30 بعد از ظهر یکشنبه در Manalapan نیوجرسی و گفتن زن او coronavirus. مقامات بعد از شناسایی او به عنوان 50 ساله جورج فالکون از Freehold, New Jersey.

دادستان ها می گویند این زن نگران بود که فالکون ایستاده بود و بیش از حد نزدیک به او و باز کردن صفحه نمایش از مواد غذایی پس از او از او خواست به گام به عقب او به عنوان پوشش مواد غذایی است. به جای دادستان ها ادعا می کنند او پا به جلو خم شد به سمت او و “عمد سرفه” و سپس خندید و گفت: او مبتلا به کوروناویروس.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

به گفته مقامات فالکون همچنین گفت که گفته دو تن دیگر از کارمندان آنها خوش شانس بودند به شغل دارند.

مورفی گفت:”وجود دارد knuckleheads در خارج وجود دارد” گزارش CBS New York. “ما در حال بالا و پایین دولت و ما را غیر سازگار رفتار هرگز به ذهن فاحش رفتار مانند این” او گفت:.

nj-governor-phil-purphy-coronavirus-briefing-032420.jpg
جدید Jerseyl فرماندار فیل مورفی در یک خبر مطبوعاتی در مارس 24 سال 2020 است. CBS New York

دادستان کل Gurbir Grewal گفت: در حال حاضر دشوار است برای تماس مردم به ملاحظه به جای درگیر شدن در “ارعاب و ترس و رعب را به عنوان متهم در این پرونده است.”

دادستان گفت: terroristic تهدیدات انسداد و آزار و اذیت اتهامات عنوان شده علیه فالکون. این معلوم نیست که آیا او یک وکیل است.

در پنسیلوانیا شمال شهرستان میدلتاون پلیس ادعا می کنند که یک مرد عمدا سرفه در چهره یک دوره نقاهت بیمار پنومونی در هفته گذشته و بارها و بارها ادعا کرد که او آلوده با کوروناویروس.

دانیل Tabussi, 57, از کارلایل پنسیلوانیا شارژ با terroristic تهدید ساده, حمله, رفتار آشوبگرانه و آزار و اذیت در این حادثه روز جمعه در یک فروشگاه مواد غذایی در نزدیکی کارلایل. پلیس ادعا Tabussi با نزدیک شدن به پیرمرد بود که با پوشیدن پزشکی ماسک صورت و دستکش به دلیل بالقوه کشنده خطر از COVID-19.

پلیس ادعا می کنند که Tabussi عمدا سرفه ساخته شده برای تلفن های موبایل در نزدیکی مرد در حالی که به او لبخند زد و خندید. آنها ادعا Tabussi مسخره مرد برای پوشیدن یک ماسک و به او گفت که او مبتلا به کوروناویروس.

یک پیام به دنبال نظر باقی مانده بود توسط Associted Presst در Tabussi صفحه اصلی گوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>