Fیا یک عکس فوری از نیروهای تاریک هنوز assailing زنان, ورزش, آن را به ارزش مطالعه کوتاه بولتن در روز پنج شنبه از ملبورن. وجود دارد, هرالد سان, شهر بزرگترین-گردش روزانه, روزنامه, تصمیم گرفت که آن را دیگر نمی تواند مجوز های آنلاین نظرات به مقالات در مورد زنان استرالیا قوانین فوتبال است. در یک شگفت انگیز ملامت به خود خوانندگان سرمقاله توضیح داد: “این اقدام گرفته شد به دلیل ثابت trolling, آزار و اذیت و ننگین تفسیر.” هرگز به ذهن این واقعیت است که ورزش خود را به عنوان شمارش حیرت انگیز موفقیت تجاری با مطابقت با حضور بیش از 35000. در سال 2020 هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از بیچهره اوباش خم جهنم در consigning آن را به فراموشی سپرده است.

این بی عدالتی همیشه آشکار در بی سولفات. اغلب تعصب است که در آن اکثر مهلک زمانی که این خونریزی به ساختار ورزش entrenching استانداردهای دوگانه چنان عمیق است که آنها عبور تقریبا خسته شده اید. یکی از تنها نیاز به استفاده از 48 ساعت گذشته به عنوان یک چارچوب مرجع است.

آن زمان صرف لحظات برای شش کشور, تقلا برای پاسخ به شیوع کروناویروس به کنار گذاشتن هر گونه تصور از برگزاری بعدی بازی روز شنبه بین ایتالیا و انگلیس در پشت درهای بسته. یک خشن و بی ادب روم محیطی است که بیش از حد با ارزش به مسابقات هویت به صورت بالقوه به عنوان decider جای خالی اکو مجلسی. به عنوان مثل, نامعلوم به تعویق افتادن بود ترجیح داده شده است.

خیلی uncontroversial. تا زمانی که ما به یاد داشته باشید که در مسابقات ماه گذشته برگزار شد و مطالب کاملا برای اسکاتلند و انگلستان به سر و صدا در اطراف یک ترک snowbound Murrayfield در حالی که طوفان Ciara او را بدترین. آیا تیم های مردان شده اند کاهش می یابد به همان سرنوشت ؟ محض smorgasbord از indignities تحمیل شده بر زنان راگبی از fetid رختکن به کمبود تجهیزات از عدم وجود شش کشور عنوان اسپانسر به اجبار برای بازی در بلیزارد باید هدایت شما به سمت احتمال زیاد جواب بده.

در کریکت وجود دارد به طور مشابه gnawing معنا که زنان Twenty20 جام جهانی است که تحت درمان به عنوان فقیر رابطه با انگلستان شسته از یک نیمه نهایی برابر هند توسط سیدنی سیل. “ما شده است ساقدوش عروس قبل از, اما به از دست دادن به باران جدید احساس” گفت: هدر شوالیه انگلستان کاپیتان با تحسین داری. در یک سطح به نظر می رسد این یک مورد ساده اداری نظارت با فقدان استراحت روز ترک بدون حاشیه برای مسابقات موکول شود. اما این یک شرط بندی امن آمده است که مردان در جام جهانی در استرالیا در ماه نوامبر – که سیدنی میانگین ماهانه بارش 40 درصد کمتر از در ماه مارس – بدن حاکم را در بر داشت یک راه بهتر است.

هرالد خورشید ماه دیگر مجوز نظرات به آن مقالات در مورد زنان AFL به دلیل ثابت چرخش و نفرت سخنان

اعتبار:
Jason اوبراین/گتی ایماژ

تیاو نابرابری می تواند maddeningly ظریف است. به عنوان مثال نورویچ سیتی را قانع کننده FA Cup penalty shoot-out در تاتنهام این هفته است. در نگاه اول غالب رشته از این درام بود یکی نبود از عدم تعادل جنسیتی. در نظر بگیرید, اگر چه, چگونه برای چندین لگد دروازه بان نورویچ Tim Krul منحرف چندان دور خط او بود که او عملا در یک کد پستی. هر زمان داور پل Tierney اجازه تجاوز نورزند.

عقب به زنان در جام جهانی در تابستان گذشته شد و شانس کمی از همان طول و عرض جغرافیایی نشان داده می شود. این مسابقات که فیفا خوشحال بود به استفاده از به عنوان یک آزمایش برای آخرین قوانین تجاوز. در فرانسه که در آن فیلم دستیار داوران تا حد زیادی افزایش احتمال هر گونه جرم اینکه شناسایی یک دروازه بان می تواند رزرو برای پیشرفت به عنوان یک اینچ خود خط قبل از پنالتی گرفته شد. عواقب شد استارک به ویژه هنگامی که لی الکساندر اسکاتلند دروازه بان تصویر در بالای مقاله منتقل کوله کسری رو به جلو در برابر یک پنالتی آرژانتین را فلرنکیا Bonsegundo. ضربه دستور داده شد به retaken آرژانتین به ثمر رساند و اسکاتلندی’ شانس ازدواج جام جهانی رفته بود.

نورویچ مردان می تواند منعکس کننده که خود را با پیروزی در آب بندی محل در جام حذفی را هشت برای اولین بار در 28 سال آمد و با فضیلت بسیار متفاوت تفسیر قوانین.

So یک قانون برای مردان و دیگری برای زنان: از جمله راه ما مردسالار ورزشی فرهنگ شده است تقلب. فقط نگاهی به آرایش بین المللی فوتبال مدیره کانون نگهبان از بازی قوانین که مجلس در بلفاست در هفته گذشته به صورت سالانه خود نشست. در جدول شد 28 مرد و یک زن است. فرض زن شرکت کنندگان اهمیت ثانویه ساخته شده بود دشت رسمی برنامه سفر برای نمایندگان شرکای. “خانم ها برای قهوه ترک در کشتی تایتانیک هتل” از 10در مطلب بخوانید. سپس 1.30 بعد از ظهر: “خانمها بازگشت توسط مربی برای ناهار.” حداقل این یک جهش پیش از سال گذشته معادل رویداد در آبردین که در آن همسران و دوست دختر گرفته شد به یک گل تنظیم کلاس.

Ifab یک 134 سال نهاد اما متاسفانه آن ایستاده برای برابری است که هنوز هم در زمان منجمد در حدود سال 1886. اگر فشار بیشتر تصمیمات در فوتبال گرفته شده است تقریبا به طور انحصاری توسط مردان, آن است که به سختی غیر منتظره است که آنها در نهایت با بهره گیری بازی مردان در هزینه از زنان است.

برای همه گسترده اخیر گام های انجام شده در طرح و مشخصات زنان, ورزش, احساس وجود دارد که نبرد برای شکل دادن نگرش ها به سختی آغاز شده است.

اگر شما در هر شک, نگاهی به وضعیت در استرالیا که در آن عمده روزنامه دیده است مناسب برای سانسور بی پایان در وب سایت خود خسته از هر مثبت داستان در مورد ورزشکاران زن مخدوش بودن با زشت و ناپسند و نقاشی های دیواری. زمان مفتخر به عمل وادار کردن مردان و زنان در ورزش به سیلوهای جداگانه به تربیت مجموعهای از سیستمیک نابرابری بیش از حد ریشه دوانده و همه بیش از حد واقعی است. آن را ضروری است از این روشن تر که سن آنها برچیده و سریع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im