مایکل “Mad Mike” Hoare به طور گسترده ای در نظر گرفته شده معروف ترین در جهان مزدور درگذشت سالخورده 100.

در هند به دنیا آمد به ایرلندی پدر و مادر او به رهبری مبارزات در کنگو در سال 1960 که او را به دست آورده شهرت و بحث برانگیز میراث سال بعد.

کار خود را به طور شرم آور در سال 1981 زمانی که او زندانی برای رهبری یک کودتای شکست خورده در سیشل.

آقای Hoare پسر کریس Hoare در بیانیه ای گفت: که پدرش درگذشت در یک مرکز مراقبت در دوربان, آفریقای جنوبی.

“مایک Hoare و زندگی فلسفه است که شما دریافت بیشتر از زندگی با زندگی خطرناکی پس از آن است که بیشتر از همه قابل توجه است که او زندگی می کردند بیش از 100 سال است,” او گفت:.

حسابدار تبدیل مزدور

پس از خدمت در ارتش بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم و رسیدن به مرتبه عمده آقای Hoare خود را آغاز کرد پس از جنگ حرفه ای به عنوان یک حسابدار در حال اجرا چندین کسب و کارهای کوچک در آفریقای جنوبی.

اما آن را در سال 1961 که او معرفی شد به Moïse Tshombe – کنگو یک سیاستمدار و تاجر که می رفتن به تبدیل شدن به نخست وزیر کنگو سه سال بعد.

در سال 1964 آقای Tshombe استخدام Mr Hoare به کمونیست حمایت سیمبا شورش.

هنگامی که مبارزات انتخاباتی به پایان رسید 18 ماه بعد آقای Hoare و واحد خود را از مزدوران که او با نام مستعار “Wild Geese” – بودند در سطح بین المللی شناخته شده است.

حرارت خود را ضد کمونیست باورهای او را به دست آورده هیچ طرفداران در بسیاری از کشورها با آلمان شرقی رادیو به طور منظم توصیف او به عنوان “دیوانه که bloodhound Hoare”. این منجر به او که با نام مستعار “Mad Mike” – یک نام مورد که با او خوشحال شد.

در سال 1978 یک مزدور فیلم ماجراجویی به نام The Wild Geese منتشر شد. فیلم starred ریچارد برتون به عنوان سرهنگ آلن فاکنر, یک شخصیت بر اساس شدت به آقای Hoare.

اما در جایی که مبارزات انتخاباتی خود را در کنگو به دست آورده او را احترام جهانی, آنچه آمد در آینده او را تبدیل به یک بین المللی سهام خنده.

‘بسته-تعطیلات کودتا’

آقای Hoare در ظاهر به بازنشسته از زندگی نظامی با شروع سال 1980 – اما او در سال 1981 راه اندازی شد تعجب تلاش برای سرنگونی دولت سیشل.

اعتقاد بر این است که آقای Hoare می دانستند سیشل خوب بود و خاص نفرت از آن دولت سوسیالیستی تحت ریاست جمهوری آلبرت رنه.

به دست ضمنی حمایت از دولت آفریقای جنوبی و کنیا آقای Hoare شروع به طرح.

در اکتبر سال 1981 او کش از سلاح های تحویل داده شده به خود را در حومه شهر ییلاقی در جنوب آفریقا که او را مخفی می کردند در انبار خود را. او استخدام 46 مردان و او با آنها برنامه ریزی برای ورود سیشل مبدل به عنوان یک خیریه نوشیدن باشگاه سابق راگبی بازیکنان.

تقریبا تمام مردان موفق به دریافت از طریق آداب و رسوم در ماه فرودگاه. یکی از گروه خود ملحق اشتباه صف رو به بحث با یک افسر آداب و رسوم و به پایان رسید تا داشتن کیسه خود را جستجو.

زمانی که ماموران در بر داشت برچیده AK-47, مرد وحشتزده و نشان داد که وجود سلاح های بیشتر در خارج.

در این مرحله کل طرح هم پاشید و در میان متعاقب آن درگیری در فرودگاه مزدوران فرماندهی هوایی هند هواپیما و پرواز آن به آفریقای جنوبی.

هنگامی که آنها وارد مزدوران بودند زندانی به مدت شش روز و Mr Hoare و برنامه های خود را با لقب “بسته-تعطیلات کودتا” شدند تمسخر جهانی مطبوعات است.

یک سال بعد آنها تلاش برای ربودن هوایی هند هواپیما. آقای Hoare محکوم به 20 سال با 10 سال به حالت تعلیق درآمد. او منتشر شد و پس از 33 ماه.

آقای Hoare خود را صرف نهایی سال در آفریقای جنوبی منتشر شده و چندین خاطرات – از جمله مزدور جاده به کالاماتا و سیشل امر است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im