انگلستان خطرات لغزش به پایین جهانی, جدول لیگ کمک شفافیت با ایجاد یک سوپر خارجی و بین المللی توسعه بخش فعالان هشدار داده اند.

در سال 2020 کمک شفافیت شاخص امروز منتشر شده وزارت انکشاف بین المللی بریتانیا (Dfid) رتبه نهم در جهان برای کمک به شفافیت است و به عنوان “بسیار خوب”.

در مقابل امور خارجه و مشترک المنافع – که با آن Dfid ادغام خواهد شد در پاییز بود رتبه 38 47 جهانی کمک های سازمان.

شاخص نرخ تمام جهانی کمک سازمان با بودجه سالانه بیش از £1billion و آخرین گزارش خود را در بر داشت که شفاف ترین سازمان در جهان است که بانک انکشاف آسیایی توسط بانک جهانی و برنامه توسعه سازمان ملل متحد.

شاخص نرخ سازمان در طیف وسیعی از شاخص ها از جمله امور مالی و بودجه, نتایج و عملکرد پروژه ها و برنامه ریزی است.

این شاخص نشان داد که تخصصی امدادي مانند Dfid به طور کلی به ثمر رساند بهتر از غیر تخصصی ادارات دولتی مانند وزارت امور خارجه.

Dfid به عنوان یک “رهبر جهانی” کمک شفافیت در حالی که خارجی بود متنبه برای عدم انتشار اطلاعات کافی در اجرای پروژه های کمک های.

اما خارجی دفتر بهبود در عملکرد آن در گذشته شاخص هنگامی که آن را در رتبه ضعیف است. در حال حاضر آن است که در این نمایشگاه رده.

دولت تایید نشده که آیا دو جسم که در حال حاضر مورد مداقه قرار دادن, انگلستان, کمک هزینه – بین المللی کمیته توسعه (IDC) از نمایندگان مجلس و کمیسیون مستقل کمک تاثیر (ICAI) – ادامه خواهد داد تا زمانی که وزارت امور خارجه و Dfid, تبدیل, خارجی, کشورهای مشترک المنافع و توسعه ،

اما پائولین Latham MP به تلگراف گفت هفته گذشته که این کمیته گفته شده بود آن خواهد بود منحل گردید.

Gary Forster, مدیر اجرایی انتشار آنچه شما صندوق که منتشر شاخص گفت که ادغام این دو بخش می تواند تاثیر منفی در بریتانیا در رتبه بندی است.

“دولت ارسال پیام های مخلوط نمی توان تایید کرد که ICAI یا IDC خواهد ماند. آن گفته مبهم چیزهایی مانند ” ما همچنان به بررسی بیش از انگلستان کمک در یک فرم و یا دیگری.'”

“ما می دانیم که با شفافیت فرهنگ و اولویت های مهم است. Dfid است که اما خارجی نمی,” او گفت:. “وجود دارد یک علامت سوال بزرگ که بیش از سیستم اولویت را در این سازمان جدید,” او گفت:.

پس از 2015 نسبت بیشتری از انگلستان £14billion کمک بودجه توزیع شده در سراسر وایت در راستای استراتژی دولت برای مقابله با چالش های جهانی “در جهت منافع ملی”.

Dfid به طور سنتی همواره بزرگترین توزیع کننده پول کمک اما که در حال حاضر قطع شده است به حدود 75 درصد از بودجه – £10.9 میلیارد دلار در سال 2018 است. باقی مانده تقسیم شده است بین شماری دیگر از ادارات دولتی.

این اولین بار نیست که بخش های دیگر’ توزیع پول کمک شده به سوال نامیده می شود. گزارش ICAI سال گذشته گفت که بیش از حد بود که صرف در کشورهای با درآمد متوسط.

و ملی تفتیش گزارش منتشر شد در همان روز گفت: بخش های دیگر صرف نمی شد به صورت شفاف به Dfid است.

آقای فرستر گفت که وزارت امور خارجه است “همواره شکست خورده” به اتخاذ همان اقدامات شفاف به عنوان Dfid.

او گفت: “این از اهمیت است که ما اختصاص انگلستان کمک به این نوع از فعالیت های که ثابت است و تکرار ضربه. بدون نتیجه و ارزیابی. آن را فقط روشن نیست که چگونه ما انجام این کار است.”

وی افزود: “شفافیت ضروری است برای اطمینان از که های مختلف کمک سازمان ها و بازیگران می توانند همکاری برای به حداکثر رساندن اثربخشی و حداقل رساندن تداخل دارند.”

 محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de