پیام از رئیس جمهور که رهبری ابولا نبرد


Ellen Johnson Sirleaf که تاریخ ساخته شده در آفریقا به عنوان اولین انتخاب رییس جمهور به رهبری کشور لیبریا برای 12 سال از جمله در طول 2014-16 شیوع ابولا که به کشته شدن نزدیک به 5000 نفر در کشور است.

بی بی سی پرسید: برنده جایزه صلح نوبل برای او بازتاب در زمان coronavirus بحران است.

عزیز شهروندان جهان

در 19 اکتبر 2014 در ارتفاع مرگبار ویروس ابولا در غرب آفریقا که 2000 نفر از شهروندان در حال حاضر جان و عفونت در حال رشد نمایی نوشتم نامه ای به دنیا شفاعت برای بسیج پرسنل و منابع است.

من خواستار یک نمایش جهانی وحدت برای جلوگیری از آنچه که ما می ترسید خواهد بود-در سراسر جهان همه گیر.

امروز من این فرصت را امروز به منظور بالا بردن صدای من در یک پیام همبستگی.

People wearing protective gear

گتی ایماژ

ابولا در غرب آفریقا

2014-16

  • 11,325نفر در تمام

  • 4,810نفر در لیبریا

  • 3,956نفر در سیرالئون

  • 2,544نفر در گینه

منبع: CDC

تقریبا شش سال پیش من توضیح داد که چگونه لیبریا پس از جنگ اقتصاد شکننده آن سیستم بهداشت و درمان ساخته شده آن را در معرض خطر گسترش سریع بیماری و من ادعا که چگونه جهان در پاسخ به موضعی بحران در غرب آفریقا را تعریف ما جمعی بهداشت و درمان و امنیت.

من استدلال می کنند که کنترل نشده سرایت بدون توجه به جایی که در جهان است و مهم نیست که چه موضعی است که تهدیدی برای همه بشریت است.

جهان پاسخ مثبت. و چنان کن.

یک توده بسیج منابع به رهبری سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت جهانی و آمریکا دنبال کرد. ما شکست آن را با هم. به عنوان یک نتیجه امروز وجود دارد موثر تجربی واکسن و آنتی ویروسها با تشکر از همکاری بهترین های علمی ذهن در سراسر جهان است.

در صورت شیوع کروناویروس من ساخت یک شبیه دادخواستی به من همکار شهروندان جهان. من این کار را با آگاهی حاد است که در حالی که کشورهای آفریقایی که تا کنون در امان است بدترین آن است که تنها یک ماده از زمان تا زمانی که آن را مورد قاره اروپا است که حداقل آماده برای مبارزه با آن است.

ما باید به آهسته شکستن زنجیره انتقال و صاف منحنی.

روشن است که ساقط ساخته شد در پاسخ اولیه به این ویروس از آسیا به اروپا به آمریکا.

نشانه های از دست رفته بودند. زمان تلف شد.

اطلاعات دوربین به حداقل رسیده و دستکاری. اعتماد شکسته شد.

‘من همان اشتباهات’

ترس راند و مردم, اجرا, to hide, to hoard برای حفاظت از خود را هنگامی که تنها راه حل است و همچنان مستقر در جامعه است.

من این را می دانند. من همه این اشتباه در سال 2014 و به طوری که جهان را پاسخ گوی. اما ما خود را اصلاح کرد و ما آن را با هم.

ما در یک مقطع بحرانی به عنوان مرز در حال بسته شدن در سراسر جهان به سرعت نرخ انتقال است.

Ellen Johnson Sirleaf

گتی ایماژ

هر فرد در هر کشور نیاز به انجام بخشی خود را. این تحقق رهبری برای ما نقطه عطف از کنترل بیماری در غرب آفریقا”

اجازه دهید ما را به اشتباه نشانه از این است. این به آن معنا نیست که ما در خود ما و هر کشور برای خود. در مقابل آن نشانه ای از یک جامعه پاسخ که مرز تعطیلی یک تفاوت.

از خانه من در مونروویا چه بیشتر را تشویق می کند امروز باز تا تخصص و این واقعیت است که دانش کشف علمی و تجهیزات و دارو و پرسنل در حال به اشتراک گذاشته.

آن است که اتفاق می افتد در درون سازمان ملل و به طور فزاینده ای در سراسر مرزهای بین المللی; ضروری البته با تاخیر واکنش است که هر فرد در هر کشور نیاز به انجام بخشی خود را.

“ما پدید آمده انعطاف پذیر’

این تحقق رهبری برای ما نقطه عطف از کنترل بیماری در غرب آفریقا است.

در لیبریا ما پدید آمده انعطاف پذیر از اپیدمی ابولا و قوی تر به عنوان یک جامعه با سلامت پروتکل در محل که ما را قادر می سازد برای مدیریت Covid-19 بیماری است.

من عمیقا معتقدم که این مسیر ما همه در.

من ایمان کامل در امان روح فرد و یک اعتقاد است که رهبران ظهور در زمان بحران در هر سطح از جامعه که ما مذهبی و اجتماعی تفاوت کم رنگ در مقایسه با جمعی ما اعتقاد به قدرت دعا و مربوطه ما ایمان به خدا.

همانطور که همه ما سر خم کردن در چند هفته آینده من دعا می کنم برای سلامتی و رفاه جهانی ما شهروندان و من از آنها بخواهید که هر کس به یاد داشته باشید که ما انسانها در حال حاضر متکی به حقیقت ضروری است که یک زندگی خوب زندگی می کردند که یک عمر در خدمت به دیگران است.

شما می توانید شنیدن Ellen Johnson Sirleaf خواندن نامه اش در تمرکز بر آفریقا در سرویس جهانی بی بی سی در دوشنبه 30 مارس 15:00 GMT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im