مکزیک کارتل: سه مظنون فرار ‘با کمک از سپاه


پلیس مکزیک در حال بازجویی از 10 نگهبانان زندان در پایتخت مکزیک شهر پس از سه با مشخصات بالا زندانیان فرار کردند.

سه نفر از جمله یک مرد مشکوک بودن سرمایه برای فرزندان زندانی مواد مخدر خداوند Joaquín Guzmán راه می رفت از طریق پنج دروازه قبل از رانندگی در یک ماشین رسمی.

سه نفر از نگهبانان گزارش اعتراف به, کمک به زندانیان فرار.

تمام زندانیان رو به استرداد به آمریکا ،

چه اتفاقی افتاده است ؟

هنگامی که نگهبانان را صبح خود را چک کنید از زندانیان آنها متوجه شده است که سه نفر از دست رفته است. Víctor Manuel فلیکس بلتران لوئیس فرناندو مزا گنزالز و Yael اسونا ناوارو بود همه فرار از رسانه-امنیت زندان در شهر مکزیک.

فراریان از طریق پنج دروازه برای رسیدن به یک حیاط که در آن آنها سوار یک ماشین است که آنها را دور whisked.

دروازه نصب شده است در میان امنیتی زندان پس از سه منتقل شده است وجود دارد از امنیت بالا امکانات.

یک بررسی در راه است برای پیدا کردن که آیا دروازه شد و سمت چپ کلیک کنید و یا این که آیا فراریان ارائه شد با کلید یا ابزار برای باز کردن آنها را.

که فراریان?

Víctor Manuel فلیکس بلتران مشکوک بودن یک عضو با نفوذ قدرتمند Sinaloa کارتل مواد مخدر که تحت رهبری پروردگار مواد مخدر Joaquín “ال Chapo” Guzmán تا خود را ضبط و استرداد به آمریکا ،

فلیکس بلتران مشکوک است از دست زدن به امور مالی سه گوزمن پسران. دادگستری آمریکا و همچنین او را متهم بودن “سطح بالا قاچاقچی مواد مخدر” که در عمل در شهرستانها از Culiacán و گوادالاخارا و حمل کوکائین به شیکاگو.

پدرش ویکتور فلیکس فلیکس شد “ال Chapo” Guzmán را سرمایه تا زمانی که سابق دستگیر شد در سال 2011 و تحویل به ما.

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

فلیکس بلتران دستگیر شد در یک مجتمع های لوکس مسکونی در شهر مکزیک در ماه اکتبر 2017. در ابتدا او برگزار شد در حداکثر امنیت Altiplano در زندان قبل از انتقال در نوامبر سال 2018 به مکزیکو سیتی زندان از آن او فرار کرد در روز چهارشنبه.

مزا گنزالز است که متهم به قاچاق مواد مخدر و اسونا ناوارو مشکوک از قانون.

چه شده است این واکنش ؟

فرار است و در عین حال یکی دیگر از خجالت برای مکزیک سیستم زندان شد که برای بدنام فاسد سپاه پاسداران پس از “ال Chapo” موفق به فرار از Altiplano در زندان از طریق استادانه درست شده تونل.

مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum گفت: وجود خواهد داشت یک تحقیق کامل.

عمده تعقیب جنایتکاران نیز در راه است در این شهر و اطراف.

نفوذ کارتل سینالوآ و فرزندان El Chapo گوزمن اداره مشخص شد در ماه اکتبر 2019 زمانی که جنگ آغاز شد در Culiacán بین اعضای باند و نیروهای امنیتی است.

این باعث شد تلاش برای بازداشت Ovidio گوزمن لوپز.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

شدید ترور شد به رهبری رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador به انتشار Ovidio گوزمن لوپز با این استدلال که نگه داشتن او در زندان می توانست منجر به “در یک حمام خون”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر