میامی مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش; ‘اگر شما در حال آمدن از رخصتی بهار, Go Home,’ شهردار می گوید

میامی فلوریدا شهردار فرانسیس سوارز اعلام کرد یک مادر اقامت در خانه سفارش با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس برای شهرستان خود را در یک ویدیو ارسال شده در توییتر شنبه.

ساکنان هنوز هم مجاز به انجام کارهای ضروری مانند خرید مواد غذایی و یا چیدن نسخه. ضروری کسب و کار نیز باز باقی می ماند.

“ما در حال قرار دادن در یک پناهگاه در محل و یا ماندن در خانه و نظم در امروز” سوارز گفت. “من در تلاش برای انجام آن را برای هفته گذشته است. متاسفانه من اخذ شده است مقاومت داخلی. ما امیدواریم که مردم این پیام را به ماندن در خانه و اگر شما در حال آمدن از رخصتی بهار, خانه بروم.”

نیوزویک رسیده به شهردار سوارز نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

داده های اخیر نشان داد میامی تا به حال در بسیاری از موارد از coronavirus در جنوب فلوریدا با 181 نفر تست مثبت است. پس از تایید قرارداد این ویروس شهردار سوارز قرار داده شده خود را به زیر خود شده است.

“دیروز من قرار بود به اولین امتحان برای بیرون آمدن از این پروتکل بر اساس CDC الزامات محافظه کار ترین الزامات چگونه به بیرون آمدن از قرنطینه پروتکل” سوارز روز سه شنبه گفت. “متاسفانه نتایج برگشتم مثبت پس من باید کمی دیگر صبر کنید قبل از من می تواند بیرون آمدن از قرنطینه. من قصد دارم به یکی دیگر از آزمون بعد در این هفته است.”

francis suarez
شهردار میامی فرانسیس سوارز که آزمایش مثبت برای coronavirus صادر اقامت در خانه سفارش برای شهرستان موثر شنبه.
اریک Espada/گتی

فرماندار فلوریدا ران DeSantis بسته تمام پارک های ایالتی در فلوریدا روز دوشنبه از جمله برخی از سواحل محبوب به دلیل تهدید جامعه گسترش coronavirus در طول بهار ،

DeSantis قبلا سعی در سرکوب هجوم دانش آموزان به فلوریدا برای شکستن بهار با گفتن فاکس نیوز روز پنج شنبه که “بیش از حزب در فلوریدا.”

“میله بسته هستند بنابراین شما در حال رفتن به یک محل برای جمع وجود دارد, بنابراین ما فقط می خواهم بگویم کسانی که مردمی که شاید دوباره سال بعد هنگامی که همه چیز در حال بهتر” DeSantis گفت: “اما این چیزی است که ما دنبال آن هستید در اینجا در ایالت فلوریدا است.”

اگر چه فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست تلاش کرده بودند به عدد کاهش جمعیت و ترویج اجتماعی فاصله کسانی که تلاش شد بی اثر است.

“متاسفانه این منجر به کاهش نیاز به بهترین حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی به عنوان فلوریدا همچنان به کاهش گسترش COVID-19” خواندن یک پیام در فلوریدا پارک ایالتی سایت.

مسافران هوایی از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات که پرواز به فلوریدا در سه هفته گذشته باید تحت یک 14-روز خود قرنطینه با توجه به یک فرمان اجرایی اعلام کرد روز سه شنبه توسط DeSantis.

“اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است در نیویورک” DeSantis به خبرنگاران گفت روز شنبه “هنگامی که آنها را به ماندن در خانه سفارش مردم چه کنم ؟ خوب بسیاری از مردم از شهرستان فرار. ما در حال گرفتن مقدار بسیار عظیمی از مردم پرواز در.”

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که نیویورک باید خود quarantining “بدون توجه به جایی که آنها رفته اند.”

“به هر کس که چپ نیویورک در طول چند روز گذشته به دلیل رای از تعداد موارد” Birx گفت: “شما ممکن است در معرض قبل از اینکه شما را ترک نیویورک.”

با توجه به داده های اخیر فلوریدا است 1,467 تایید موارد گزارش شده از coronavirus. در ایالات متحده 54,808 موارد تایید شده اند با 775 مرگ و میر مربوط به بیماری و 378 نفر به عنوان ذکر شده کاملا بهبود یافتند.

Statista
این صحنه نشان می دهد که تعداد تایید COVID-19 در آمریکا از مارس 24.
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de