باغ وحش میامی اعلام تولد ابری پلنگ گربه

باغ وحش میامی اعلام کرد تولد شایان ستایش دو تیره پلنگ گربه شنبه. این پارک همچنین مشترک شیرین عکس از توله که نمایش بزرگ خود را چشم و خالدار خز.

بچه گربه ها متولد شد فوریه 11, ولی “منزوی” با مادر خود در یک لانه برای “جلوگیری از هر گونه خارجی استرس و اجازه می دهد مناسب پیوند” با توجه به یک صدای جیر جیر از فلوریدا باغ وحش.

در روز سه شنبه بچه گربه ها از هم جدا شدند و خود را برای دریافت اولیه واکسن و باغ وحش برای تایید آنها “در حال توسعه به خوبی” با توجه به آزادی مطبوعات. این باغ وحش گفت: “بچه گربه “به نظر می رسد پر رونق” و “در ادامه به توجه باشد.”

بالا بردن ”

بیشتر در بالا بردن

بچه گربه ها متولد شدند به مادر سرعی و پدر Rajasi با توجه به انتشار. خود نشانه تولد دوم موفق بستر برای هر دو پدر و مادر.

باغ وحش که بسته شده پس از 19 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس همچنین اشاره کرد که در آن است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در اطراف حیوانات جوان به علت این بیماری است.

“با چالش های COVID-19 پاندمی اخیر وحی که یک ببر تا به حال قرارداد این بیماری در دیگر وحش تسهیلات مراقبت های اضافی است که گرفته شده توسط همه کارکنان مشغول به کار در اطراف این بچه گربه” این باغ وحش گفت. “روش های جدید شامل پله به ضد عفونی مكتب الملحقات قبل از ورود به هر گونه گربه سانان منطقه و همچنین استفاده از ماسک و دستکش در حالی که کار در آن مناطق است.”

این باغ وحش مدیر ارتباطات و سفیر حسن نیت ران Magill است اعتبار با گرفتن عکس از بچه گربه ها. او ارسال شده عکس های اضافی در شخصی خود را در Facebook صفحه: شنبه ،

“هر دو از بچه گربه ها (دختر و پسر) در حال رشد و پر رونق!,” او نوشت. “امیدوارم زمانی که این وحشتناک همه گیر اجرا می شود در آن دوره عمومی قادر خواهد بود برای بازگشت به باغ وحش برای دیدن این حیوانات زیبا در فرد!”

ابری پلنگ ذکر شده است به عنوان “آسیب پذیر” در اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت در فهرست قرمز گونه های در معرض تهدید. این گربه ها اقامت در جنگل ها در جنوب چین و تایوان و مالزی با توجه به باغ وحش میامی آزادی مطبوعات. بالغ گربه ها به طور معمول وزن 30 تا 50 پوند و مصرف یک رژیم غذایی از پرندگان و پستانداران. این گونه است که تصور می شود در کاهش به عنوان یک نتیجه از دست دادن زیستگاه و شکار غیر قانونی با توجه به صندوق جهانی حیات وحش.

در اینجا برخی از تصاویر که من در زمان ما در معرض خطر تیره پلنگ بچه گربه ها که به دنیا پشت در فوریه. 11. برای اولین بار…

ارسال شده توسط Ron Magill در سهشنبه, آوریل 7 سال 2020

در اخبار مرتبط, یک یوزپلنگ به نام اکو ساکن در اسمیتسونیان, زیست شناسی حفاظت موسسه در فرانت رویال, ویرجینیا, به هنگام تولد به یک بستر چهار توله چهارشنبه اسمیتسونیان ملی و باغ وحش زیست شناسی حفاظت, موسسه اعلام کرد در وب سایت خود.

توله’ جنس هستند هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده به عنوان مراقبت از حیوانات کارکنان اجازه می دهد اکو هم به “پیوند با و مراقبت از توله اش بدون دخالت” با توجه به موسسه. کسانی که علاقه مند در گرفتن یک زیرچشمی نگاه کردن در توله می تواند سر را به باغ وحش سایت و مشاهده آنها از طریق وب کم .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im