مایکل اتکینسون: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی آمریکا درگیر در استیضاح


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اخراج یک مقام ارشد که اولین هشدار کنگره به خلاف کاران شکایت که منجر به استیضاح محاکمه.

آقای ترامپ گفت: او دیگر تا به حال اعتماد به نفس در مایکل اتکینسون بازرس کل جامعه اطلاعاتی.

دموکرات ها گفت: رئیس جمهور بود حل و فصل نمرات در طول یک اورژانس ملی ناشی از کوروناویروس.

آنها همچنین او را متهم کرد از تلاش برای تضعیف جامعه اطلاعاتی.

سال گذشته آقای اتکینسون اطلاع کنگره این شکایت که رئیس جمهور تهمت بود به اتهام آزار خود را با فشار بر اوکراین برای باز کردن یک تحقیق به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و پسرش.

در نامه ای به کنگره, آقای اتکینسون در توصیف این شکایت به عنوان “فوری” و “معتبر”.

دموکرات اکثریت مجلس نمایندگان رای به استیضاح رئیس جمهور, اما دادگاه در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا بعد از تبرئه او از همه اتهامات عنوان شده علیه.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد وفادار برای انتصاب به عنوان سرپرست جاسوسی ارشد
  • مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح: کوتاه و متوسط و بلند داستان

روز جمعه آقای ترامپ اطلاع کنگره که آقای اتکینسون خواهد بود از حذف پست خود را ظرف مدت 30 روز. منابع آسوشیتدپرس گفت رسمی قرار داده شده بود در مرخصی اداری و نمی خواهد خدمت از 30 روز.

“این بسیار حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرس کل” آقای ترامپ نوشت. “این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

او گفت: او را نام جانشین “در تاریخ بعد”. مقامات به نقل از رویترز گفت: Thomas Monheim حرفه ای, هوش, حرفه ای, خواهد, خدمت به عنوان بازرس کل در این میان است.

دموکرات ها واکنش نشان داد و با عصبانیت به حرکت می کند.

“در میان اضطراری ملی است و بی وجدانی است که رئیس جمهور یک بار دیگر در تلاش برای تضعیف یکپارچگی جامعه اطلاعاتی با شلیک عین حال یکی دیگر از هوش رسمی به سادگی برای انجام کار خود گفت:” سناتور مارک وارنر ترین عضو ارشد دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Congressman Adam Schiff که ریاست مجلس استیضاح جلسات گفت: “رئیس جمهور مرده شب تصمیم گیری قرار می دهد کشور ما و امنیت ملی در خطر حتی بیشتر.”

“رئیس جمهور تهمت تصمیم به آتش هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون است و در عین حال یکی دیگر از تلاش آشکار از سوی رئیس جمهور به روده استقلال جامعه اطلاعاتی و مقابله به مثل در برابر کسانی که جرات به افشای ریاست جمهوری, تخلف,” او گفت:.

ماه گذشته رئیس جمهور تهمت جایگزین خود اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney بود که تصور می کرده اند دخیل رئیس جمهور در استیضاح تحقیق با خارج از کاف سخن گفتن در تریبون.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی زیر آتش خود را برای دست زدن به از شیوع کروناویروس در آمریکا است که تاکنون بیش از 7000 زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de