مایکل بلومبرگ به پایان می رسد ما در انتخابات ریاست جمهوری

بی بی سی جهان | No comments


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مایکل بلومبرگ به پایان رسیده است پیشنهاد خود را برای کاخ سفید پس از یک فقیر نشان در سه شنبه.

“سه ماه پیش من وارد نژاد برای رئیس جمهور به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. امروز من می روم مسابقه به همین دلیل” او در بیانیه ای گفت.

آقای بلومبرگ شهردار سابق شهر نیویورک صرف بیش از $500 متر (£390m) از پول خود را در رقابت برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد.

گفت: “در حال حاضر پشتیبانی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“من همیشه بر این باور بودند که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به آن را انجام دهد. پس از رای دیروز روشن است که نامزد دوستم و آمریکا, جو بایدن” آقای بلومبرگ گفت: در این بیانیه است.

از 14 متحده و سرزمین های آن رای دادند و در روز سه شنبه میلیاردر تنها موفق به پیروزی در ساموآ آمریکا.

جو بایدن به دست آورد نه از ایالات متحده قابل توجه ارتجاعی برای مبارزات انتخاباتی خود را.

سابق معاون رئیس جمهور لغو پیش بینی به دقت نگاهی به کلید ایالت تگزاس از رقیب اصلی برنی ساندرز.

با این حال آقای ساندرز پیش بینی شده است برای برنده شدن در کالیفرنیا – بزرگترین جایزه شب – و همچنین سه ایالت دیگر.

آنها منجر مسابقه به صورت جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.


از آن جایی که رفتن اشتباه است ؟

مایکل بلومبرگ های غیر متعارف انتخابات ریاست جمهوری, استراتژی پرش اوایل متحده و هزینه های به شدت در شنبه فقط سر زد برای اولین بار به سرما واقعیت است.

Takeaways کلیدی:

1) در حالی که بسیاری از نامزدها در این مسابقه بودند دوست توسط دموکرات بلومبرگ بود زیر آب. در ویرجینیا مثلا 56 درصد از اولیه رای دهندگان بازدید او نامطلوب. صدها میلیون دلار در نرم و صاف و تلویزیون آگهی و براق mailers نه هیچ خوب اگر رای دهندگان به شما اعتماد ندارند.

2) بلومبرگ صرف $34 در تلویزیون و رادیو تبلیغات در آلاباما کارولینای شمالی و ویرجینیا در حالی که بایدن صرف کسری از که مقدار و برنده هر سه. علائم هشدار دهنده زود هنگام خالی کمپین ادارات استان با حضور رای دهندگان canvassing حوادث – معلوم می شود منادی از عذاب.

3) او در کنگره در نظر سنجی فقط چند هفته پیش. سپس لاس وگاس بحث و evisceration در دست الیزابت وارن اتفاق افتاده است. در حالی که بسیاری از بحث های این کمپین داشته اند ناچیز جلوه که یکی اهمیت.

چه اتفاقی می افتد با دموکراتیک نژاد در حال حاضر ؟

سه شنبه جوایز بیش از 1,300 از 1,991 نمایندگان مورد نیاز را به نفع دموکرات کاخ سفید نامزدی در ماه جولای.

به عنوان همه چیز ایستاده آقای بایدن دارای 402 نمایندگان و آقای ساندرز 314. اما نتایج از کالیفرنیا است که 415 نمایندگان می تواند تاثیر زمان ایستاده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سناتور الیزابت وارن پس از آن که حزب سوسیالیست در این مسابقه متحمل یک شکست تحقیر آمیز به آقای بایدن در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

چه در خطر است در بایدن v ساندرز?

بعدی مقدماتی را در 10 مارس در میشیگان, واشنگتن, وزارت امور خارجه آیداهو, می سی سی پی در ایالت میسوری و داکوتای شمالی با 352 نمایندگان در دسترس است.

از جلو دونده به امید پرچ نامزدی قبل از کنوانسیون دموکراتیک در ماه جولای.

این حزب در یک چهارراه به آن رای دهندگان تصمیم می گیرید که نامزد بهترین شانس انکار آقای ترامپ دارد این پاییز.

  • یک راهنمای ساده به ما مقدماتی و قفقاز

یک بار شلوغ زمینه بیش از دو دوجین جشن خود را برای زنان و نامزدها از رنگ های دموکراتیک مسابقه در حال حاضر به طور فزاینده ای به نظر می رسد مثل یک مرد مسابقه بین دو مرد سفید septuagenarians.

آقای بایدن در حد متوسط و آقای ساندرز یک لیبرال firebrand پیشنهاد کاملا متفاوت در سند چشم انداز برای آمریکا در آینده است.

معاون سابق رئیس جمهور خود را به عنوان یک electable عملگرا که به تغییر تدریجی و بازگرداندن “نجابت” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

  • مطابقت یک-لیستر به موردنظرشان 2020 دموکرات
  • هجده چیز برنی ساندرز معتقد است

اما منتقدان می گویند مبارزات انتخاباتی خود است uninspiring و او به ارمغان می آورد بیش از حد سیاسی چمدان از مادام العمر خود را حرفه ای به عنوان یک واشنگتن خودی.

آقای ساندرز’ مخالفان می گویند خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی نمی تواند برنده بیش از نوسان رای دهندگان نیاز به تصرف خود در کاخ سفید.

او در حال برنامه ریزی برای تبدیل اقتصاد آمریکا با چند تریلیون دلار بالاتر مالیات طرح پوشش همه چیز را از بهداشت و درمان به آموزش و پرورش است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>