مایکل بلومبرگ را ارزیابی مجدد کمپین پس از ناامید کننده فوق العاده سهشنبه

تلگراف | No comments

سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار را ارزیابی مجدد آینده خود را دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری پس از نمایش ناامید کننده در سه شنبه اما یک کمپین گفت: “این معنی نیست که نامزدی خود را پایان خواهد بود در روز چهارشنبه.

“ما به عنوان مدیر کمپین گفت: قبل از نظرسنجی بسته امشب هر کمپین را ارزیابی مجدد پس از امشب در هفته آینده پس از هر بار وجود دارد یک رای” گفت: بلومبرگ ملی دبیر مطبوعاتی جولی چوب.

نتایج در سه شنبه 14 نامزد مسابقات نشان داد که تاجر میلیاردر به دست آوردن کشش کمی با رای دهندگان. آقای بلومبرگ اتخاذ یک استراتژی جدید برای خود کاخ سفید پیشنهاد انصراف از چهار نامزد مسابقات و امید $500 میلیون به علاوه آگهی حمله رعد اسا خواهد تولید شتاب-ساختمان سری از برد در سه شنبه.

یکی دیگر از کمپین رسمی به رویترز گفت آن را نادرست و به پیشنهاد آقای بلومبرگ ریاست جمهوری اجرا می تواند در نهایت در روز چهارشنبه.

آقای بلومبرگ شد و بعید است به نفع هر متحده اگر چه او خواهد شد به احتمال زیاد انتخاب کنید تا برخی از 1,357 متعهد نمایندگان در دسترس است. او پیش بینی شده بود را به نفع خود در ساموا قلمرو ایالات متحده است که جوایز در مجموع شش نمایندگان.
دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ استقبال حامیان خود را در طول سه شنبه شب تجمع در وست پالم بیچ فلوریدا


اعتبار: ایسنا

او همچنین برداشت برخی از نمایندگان در کلرادو و نتایج اولیه نشان داد او No. 2 in نماینده غنی کالیفرنیا.

“به عنوان نتایج آمده در اینجا آنچه روشن است: مهم نیست که چگونه بسیاری از نمایندگان ما برنده امشب ما انجام داده اند چیزی هیچ کس فکر ممکن بود” آقای بلومبرگ گفت: حامیان در وست پالم بیچ فلوریدا در شب سه شنبه.

“فقط در سه ماه رفته ایم از 1% در انتخابات به عنوان یک مدعی برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.”

پس از ورود به مسابقه در ماه نوامبر بیش از شش ماه پس از رقبای اصلی آقای بلومبرگ صرف نزدیک به سه چهارم از یک میلیارد دلار در مبارزات انتخاباتی خود بسیار از آن بر روی تبلیغات این استدلال که او می تواند شکست حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر.

او با استخدام هزاران نفر از کارکنان و سوار شدید تور ملی متمرکز شده در سه شنبه متحده و شروع به افزایش در ملی نظر سنجی.

اما آقای بلومبرگ گل نشسته بود با انتقاد از گذشته خود را به عنوان حمایت از شهردار “توقف و frisk” یک سیاست است که تشویق پلیس برای متوقف کردن و جستجو در عبور و مرور و نیرنگ نامتناسب تعداد سیاه پوستان و لاتین. او همچنین ناودان در دو دموکراتیک بحث گذشته جنسیتی اظهارات.

جو بایدن قاطع پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه و پس از آن تاییدیه از رقیب سابق پیت Buttigieg و ctq منجر به افزایش حمایت از معاون سابق رئیس جمهور که پیش بینی شده بود را به نفع خود حداقل هشت متحده در روز سه شنبه.

آقای بلومبرگ گفت: سه شنبه شب او تا به حال به خوبی انجام می شود در میان “نوسان رای دهندگان” و “ثابت کرد ما می توانیم برنده رای دهندگان خواهد شد که تصمیم گیری های کلی انتخابات” اما معلوم بود که رای دهندگان او با استناد به.

خروج سنجی نشان داد آقای بایدن ضرب و شتم آقای بلومبرگ به راحتی در میان رای دهندگان محافظه کار و مستقل. در تگزاس به عنوان مثال جایی که بلومبرگ صرف مقدار زیادی در تبلیغات آقای بایدن بود که منجر او را با رای دهندگان که با شناسایی یا عمده حزب سیاسی 24 درصد به 12 درصد و در میان رای دهندگان توصیف خود را به عنوان “محافظه کار” 25 به 17٪.

نیمی از رای دهندگان در دو ایالت تگزاس و کارولینای شمالی و تنسی — گفت: آن را “ناعادلانه” برای نامزدها به صرف مقدار نامحدودی از پول خود را در مبارزات انتخاباتی خود را.

در ویرجینیا 56 درصد از رای دهندگان تا به حال نامطلوب نظر آقای بلومبرگ با 40% مطلوب خروج سنجی نشان داد.

پیشتر در روز سه شنبه آقای بلومبرگ گفت که او “در آن به برنده آن” بود اما در حال حاضر صحبت کردن در مورد جمع نمایندگان به جای برنده متحده با یک چشم به داشتن اهرم در امکان رقابت کنوانسیون.

“من فکر نمی کنم که من می توانید برنده هر راه دیگر اما یک رقابت کنوانسیون در یک روند دموکراتیک” آقای بلومبرگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>