مایکل کوهن در بازداشت پس از امتناع از لحاظ صفحه اصلی سلول

مایکل کوهن رئیس جمهور تهمت سابق شخصی وکیل گرفته شده دوباره به زندان فدرال پس از امتناع از شرایط خود را در خانه حبس اداره زندانها گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. کوهن بوده است furloughed در ماه مه بیش از نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در زندان فدرال سیستم.

کوهن کشف شد در یک رستوران منهتن چند بار در چند هفته گذشته یک منبع گفت: CBS News. او دیده می شود روز اول ژوئن 27 و دوباره در تاریخ 1 ژوئیه در Avra مدیسون Estiatorio محل کوهن به حال آباد قبل از او در ابتدا به زندان رفت این منبع گفت.

“او فقط راه رفتن در اطراف مانند همه چیز عادی بود” گفت: این منبع که خواسته نمی تواند شناسایی اما تا به حال دیده کوهن در رستوران چندین بار در گذشته است.

کوهن بود و انتظار می رود به خدمت باقی مانده از دوران محکومیت خود را در خانه حبس. او شده بود زندانی در Otisville فدرال تادیبی موسسه قرار گرفته است و حدود 70 مایل در خارج از شهر نیویورک است.

در ماه مارس کوهن تا به حال به دنبال حکم او کاهش می یابد و یا به خدمت تعادل خود را از جمله در خانه حبس به دلیل رو به رشد تهدید مطرح شده توسط COVID-19. دادگاه رد درخواست خود را ادعا درخواست شد “فقط یکی دیگر از تلاش برای تزریق خود را به اخبار چرخه” — اما از آن زمان به بعد اداره زندانها گرفته است تهاجمی تر عمل برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در زندان است.

Michael Cohen Released From Prison
مایکل کوهن می رسد در خانه خود در شهر نیویورک در تاریخ 21 مه سال 2020 است. دیوید دی Delgado/گتی

دیگر شخصیت های برجسته سیاسی از جمله سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort و وکیل مایکل Avenatti نیز منتشر شده است به خانه حبس به دلیل ترس از coronavirus.

در دسامبر 2018 کوهن محکوم شد به مدت سه سال به صورت مالی و مالی مبارزات انتخاباتی جنایات و دروغ گفتن به کنگره در مورد دخالت خود را در تلاش برای ساخت “برج ترامپ” در مسکو در طول مبارزات انتخاباتی 2016. کمپین سرمایه گذاری نقض درگیر خود ترتیب hush-پرداخت پول به زنان در طول مبارزات انتخاباتی 2016 خود را در خصوص اتهام امور با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

پائولا رید پت میلتون کلر Hymes و اد اوکیف کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net