مایکل جردن ارائه ادای احترام به کوبه برایانت در یادبود

NBA مایکل جردن افسانه به یک سخنرانی تکان دهنده به افتخار کوبه برایانت در یک مراسم یادبود تجلیل بازیکن و 13-year-old daughter Gianna در روز دوشنبه. اردن که گفت برایانت بود “مثل یک برادر کوچک” برای او گریه از طریق بسیاری از احساسی ادای احترام که می آید هفته پس از برایانت Gianna و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا است.

“شما می دانید که همه ما برادران و خواهران — برادران کمی خواهران کوچک به هر دلیلی همیشه تمایل به دریافت در مسائل خود را خود را در گنجه کفش خود را همه چیز. این یک مزاحم اگر من می گویند که کلمه ولی که مزاحم تبدیل به عشق در طول زمان” اردن گفت: از لیکرز ستاره در طول یادبود در مرکز استیپلز در لس آنجلس.

برایانت خود را صرف حرفه ای تحصیل اردن برای بهبود بازی خود را. “او می خواست به بهترین بازیکن بسکتبال است که او می تواند. همانطور که من به او را می دانم, من می خواستم به بهترین برادر بزرگ است که من می تواند” اردن گفت.

به خاطر سپردن کوبه برایانت ”

بیشتر در به خاطر سپردن کوبه برایانت

“هنگامی که کوبه برایانت درگذشت یک قطعه از من درگذشت” اردن اضافه شده است. “به من نگاه در این عرصه و در سراسر جهان یک تکه از شما درگذشت.”

مایکل جردن را ادای احترام به کوبه برایانت

مایکل جردن در کوبه برایانت: “او مانند یک برادر کوچک. همه همیشه می خواستم به بحث در مورد مقایسه بین او و من. من فقط می خواستم به بحث در مورد کوبه.” https://cbsn.ws/37YPkbU

ارسال شده توسط فردا نیوز در دوشنبه 24 فوریه سال 2020

در میان حرکت سخنرانی اردن ارائه یک لحظه کوتاه طنز هنگامی که او به شوخی در مورد کثیرالانتشار “اردن گریه مم.”

در حالی که به برگزاری اشک اردن شوخی که او را در حال حاضر به “باید در یکی دیگر از گریه مم” برای سال آمده باعث خنده از مخاطب.

“من گفت: همسر من رفتن به انجام این کار چون من نمی خواهم برای دیدن که برای آینده سه یا چهار سال. این چیزی است که کوبه برایانت می کند به من.” اردن اضافه شده است. “او می داند که چگونه برای رسیدن به شما در راه است که بر شما شخصا.”

The Celebration of Life for Kobe & Gianna Bryant
مایکل جردن در حال سخنرانی در جشن زندگی برای کوبه و Gianna برایانت در مرکز استیپلز در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، KEVORK DJANSEZIAN / گتی ایماژ

اردن تنها کسی نیست که به پرداخت ادای احترام به برایانت. کوبه همسر ونسا تحویل یک سخنرانی قدرتمند به عنوان مشاهیر از جمله افسانه بسکتبال شکیل اونیل, کمدین جیمی کیمل و ققنوس عطارد ستاره دیانا Taurasi.

هزاران نفر از طرفداران حضور فروخته عمومی یادبود که همچنین شامل اجرای برنامه های از بیانسه, آلیشا کیز و Christina Aguilera. لیکرز گفت: درآمد حاصل از فروش بلیط خواهد بود اهدا به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزشی پایه و اساس است.

یک مراسم تشییع جنازه خصوصی برگزار شد در اقیانوس آرام مشاهده پارک یادبود در Corona Del Mar در تاریخ 7 فوریه با توجه به سرگرمی امشب.

جاستین Carissimo کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im