Michael Jordan, Jordan, نام تجاری اهدا $2.5 متر به مبارزه با سرکوب رای دهندگان

به عنوان بخشی از تعهد خود برای اهدای 100 میلیون دلار در طول دهه آینده برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند, Michael Jordan و اردن نام تجاری چهارشنبه اعلام کرد که آنها در حال اهدای 2.5 میلیون دلار به سه طرف به مبارزه با سیاه سرکوب رای دهندگان.

NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق, Inc. و قبلا زندانی و محکوم به مردم و خانواده های جنبش را دریافت $1 میلیون دلار در حالی که رای دهندگان سیاه ماده را دریافت خواهد کرد $500,000. این سازمان را به تمرکز بر روی مناطق در ایالات متحده آمریکا که در آن “مردم سیاه کمتر در ثبت نام و حضور تعداد نسبت به سهم خود از کل جمعیت” اردن و اردن نام تجاری در بیانیه ای گفت.

در بیانیه ای که ارسال شده است در نایک وب سایت, اردن و اردن نام تجاری توضیح داد که آنها برداشت این سازمان “بر اساس توانایی خود را به اقدام است که می تواند ایجاد تاثیر در حال حاضر.”

“وجود دارد یک سابقه طولانی از ظلم و ستم علیه آمریکایی های سیاه و سفید است که نگه می دارد ما را از مشارکت کامل در جامعه آمریکا است. ما درک می کنیم که یکی از راه های اصلی ما می توانیم تغییر سیستمیک نژادپرستی در نظر سنجی” اردن در بیانیه ای گفت:. “ما می دانیم که آن زمان را برای ما به ایجاد تغییر ما می خواهیم برای دیدن, اما ما در حال کار به سرعت به اقدام برای جامعه سیاه را صدا شنیده شود.”

بیش از شش میلیون نفر مجاز به رای دادن چون از قوانین است که disenfranchise مردم با محکومیت جنایت با توجه به 2016 گزارش صدور حکم پروژه. بسیاری از کسانی که رو به رای دهندگان محرومیت, سیاه و سفید, گزارش یافت می شود.

در جولای 16 دیوان عالی کشور حکم داد که فلوریدا از نظر قانونی می تواند به جلوگیری از بیش از یک میلیون نفر از رای گیری اگر آنها تا به حال در محکومیت جنایت و برجسته در دادگاه جریمه ها و هزینه های. دولت حساب برای بیش از یک چهارم از حقوق خود محروم و رای دهندگان در این کشور با توجه به صدور حکم پروژه.

اردن اعلام کرد که خود و نام تجاری خود را 100 میلیون دلار تعهد در آغاز ماه ژوئن گفت: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این یک بحث برانگیز بیانیه است.”

اردن با نام تجاری جمهور Craig Williams گفت که تعهد “فقط شروع شد.”

“ما در حال حرکت از تعهد به عمل است. اولیه ما شرکای می توانید به طور مستقیم تاثیر سیاسی و اجتماعی رفاه جامعه سیاه” ویلیامز گفت. “ما باید از یک نظم و تمرکز بر عدالت اجتماعی عدالت اقتصادی و آموزش و پرورش به عنوان موثر ترین راه برای ما برای از بین بردن نژادپرستی نظاممند است که همچنان در جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر