Michael Jordan, Jordan, نام تجاری برای اهدای $100M به نژادی عدالت orgs

مایکل جردن و اردن نام تجاری روز جمعه اعلام کرد که 100 میلیون دلار کمک مالی برای کمک به جریان عدالت بی عدالتی است. این افسانه بسکتبال اعلام کرد که بیش از 10 سال آینده او و نام تجاری خود را اهدا خواهد شد $100 میلیون دلار به “سازمان اختصاص داده شده به حصول اطمینان از برابری نژادی عدالت اجتماعی و دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش است.”

“ما نشان دهنده یک افتخار خانواده است که غلبه بر موانع و مبارزه علیه تبعیض در جوامع در سراسر جهان کار می کند که هر روز برای پاک کردن لکه از نژادپرستی و آسیب از بی عدالتی” با توجه به بیانیه ای اعلام کرد کمک مالی. “این سال 2020 و خانواده ما در حال حاضر شامل هر کسی که مشتاق به راه ما از زندگی است. در عین حال تا آنجا که همه چیز تغییر کرده است, بدترین همان باقی می ماند.”

این بیانیه تاکید کرد که “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این یک بحث برانگیز بیانیه است.”

“تا زمانی که نژادپرستی ریشه دوانده است که اجازه می دهد تا کشور ما موسسات به شکست است به طور کامل ریشه کن ما باقی خواهد ماند متعهد به حفاظت و بهبود زندگی مردم سیاه و سفید.”

Craig Williams, رئيس جمهور از اردن تجاری نیز منتشر شد بیانیه ای در مورد اردن و اردن نام تجاری تعهد به مبارزه نژادی مسائل عدالت. ویلیامز گفت که نام تجاری اردن بال برنامه فراهم می کند که کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان برای حضور در دانشگاه چهار ساله است و با تمرکز بر کمک به سیاه و سفید جوانان غلبه بر نژادپرستی نظاممند.

“ما باید پیوستن به نیروهای با جامعه, دولت و رهبران مدنی برای ایجاد یک تاثیر ماندگار با هم” ویلیامز گفت. “هنوز هم وجود دارد بیشتر کار را برای ما انجام دهید برای رانندگی تاثیر واقعی برای جامعه سیاه و سفید. ما را در آغوش مسئولیت است.”

Nike Jordan نام تجاری شرکت مادر منتشر ویروسی هفته گذشته گفتن مردم “برای یک بار آن را ندارند.”

“نمی تظاهر وجود یک مشکل در امریکا است. لازم نیست به نوبه خود پشت خود را در نژاد پرستی. را قبول نمی کند بی گناه بودن را از ما گرفته. را هر بیشتر بهانه” این ویدئو گفت. “فکر نمی کنم شما نمی تواند بخشی از این تغییر. بیایید همه بخشی از این تغییر است.”

نایک اعلام کرد در اوایل جمعه که آن اهدا خواهد شد $40 میلیون دلار در طول چهار سال آینده “برای حمایت از جامعه سیاه پوستان در ایالات متحده” از طرف نایک اردن و صحبت مارک.

اردن همچنین صحبت کردن در مورد مرگ جورج فلوید و ادامه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در تظاهرات روز یکشنبه گفت که او “عمیقا متأسف واقعا دردناک و ساده عصبانی است.”

“من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی” او گفت:. “… ما باید گوش دادن به یکدیگر نشان دادن محبت و همدلی و هرگز پشت ما را در خشونت بی معنی. ما نیاز به ادامه مسالمت آمیز عبارات در برابر بی عدالتی و تقاضای پاسخگویی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im