میشیگان کنگره جاستین Jalbi می گوید او نمی خواهد اجرا برای رئیس جمهور در این سال

نیوزویک | No comments

میشیگان مستقل کنگره جاستین Jalbi به هواداران خود گفت شنبه که او نمی خواهد وارد انتخابات ریاست جمهوری یک نامزد آزادیخواه این سال است.

Jalbi مکرر منتقد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و این کشور دو نظام گفت: او نمی خواهد دنبال یک 2020 انتخابات ریاست جمهوری است. در مارس سابق جمهوری خواه مارس انداخت نام خود را به مسابقه در کنار حزب آزادیخواه نامزدها برای رئيس جمهور. اما در روز شنبه با استناد به شرایط او تصمیم به رها کردن ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد. Jalbi گفت: با وجود حذف او معتقد است که حزب آزادیخواه است “از موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به یک عمده و سازگار مدعی به پیروزی در انتخابات در تمام سطوح دولت.”

“بعد از انعکاس من به این نتیجه رسیدند که شرایط نمی قرض خود را به موفقیت من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری در سال جاری و بنابراین من نمی خواهد به یک نامزد” میشیگان در کنگره توییتی بعد از ظهر شنبه به پایان هفته از حدس و گمان و نکات است که او به دنبال شخص ثالث ریاست جمهوری اجرا شود.

“من صرف نزدیک به سه هفته بررسی در این مسابقه ظاهر شدن در رسانه ها صحبت به نمایندگان و اهدا کنندگان تماشای حزب آزادیخواه کنوانسیون طرح آشکار و جمع آوری بازخورد از خانواده و دوستان و دیگر مشاوران” او ادامه داد.

نیوزویک رسیده به میشیگان در کنگره را به صورت اضافی در نظر شنبه بعد از ظهر.

“من باقی می ماند سرمایه گذاری در کمک به حزب متوجه این امکانات و نگاه به جلو به موفقیت های پیش رو” Jalbi در توییتر نوشت. او در ادامه به تشویق آمریکایی ها از تمام وابستگی سیاسی به نظر ارائه حمایت خود را از حزب آزادیخواه به عنوان او تاکید کرد او ادامه داد: مخالفت دودویی گزینه های مختلف سیاسی از احزاب جمهوری خواه و دموکرات. سابق عربستان-تبدیل-مستقل کنگره از میشیگان اعلام کرد او در خروج از حزب جمهوریخواه در ماه ژوئیه گذشته به نقل از یک “حزبی مرگ مارپیچ” در بخشی به دلیل تهمت نفوذ در سیاست های ملی.

Justin Amash
میشیگان مستقل کنگره جاستین Jalbi به هواداران خود گفت شنبه که او نمی خواهد وارد انتخابات ریاست جمهوری یک نامزد آزادیخواه این سال است.
لایحه Pugliano/گتی

میشیگان در کنگره برجسته مشکلاتی که شخص ثالث نامزدها باید در حتی قرار می گیرد برگه های رای در تمام 50 ایالت. او گفت: تصویب رای گیری آنلاین و چالش های قانونی در ارتباط با رای دادن چیزی حزب آزادیخواه نیاز به تمرکز بر روی حرکت به آینده.

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>