میشیگان اوباما در کنگره شکایت فرماندار Whitmer بیش از Coronavirus مستند به عنوان دولت گزارش بالاترین داخلی نرخ مرگ

کنگره جمهوری خواه Paul Mitchell میشیگان در دوشنبه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل فرماندار گرچن Whitmer این ادعا که او را از دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس نقض هر دو دولت ملی و قانون اساسی.

کت و شلوار به چالش کشیدن Whitmer اقامت-در-خانه نظم آمد و فقط سه روز پس از میشیگان شد دولت ایالات متحده با بالاترین داخلی coronavirus مرگ و میر.

میچل مورد استدلال می کند که فرماندار اقامت در خانه خود را نقض حقوق اساسی به سفر دریافت مراقبت های پزشکی درگیر در تجارت و ورزش خود را از آزادی تشکل و بیان سیاسی با جلوگیری از او را از صحبت کردن در فرد به ترکیبات با توجه به مطبوعات آزاد دیترویت.

“Michiganders می توانند و باید معقول خصوصی اقدام به محافظت از خود را از عفونت بدون نیاز به خاموش کردن جامعه مدنی” طرح دعوی در دادگاه به عنوان خوانده شده. “با توجه به این که پیش بینی افزایش رخ داده است نیست هیچ پایه و اساس یا از نظر قانونی و یا در واقع برای ادامه هر بیشتر اجباری مستند سفارشات.”

میچل ادعا می کند که دولت در قانون اساسی تفکیک قوا بند اجازه نمی دهد که فرماندار به تعطیل مجلس. او همچنین می گوید Whitmer آوریل 30 صدور دوم وضعیت اضطراری اعلام کردند بعد از او منقضی شده بود و همچنین در تخلف دولت از قانون است.

میچل نیست اولین جمهوریخواه به شکایت یک فرماندار دموکرات برای اداره خود از coronavirus بیماری همه گیر. در اواخر ماه آوریل دولت جمهوری نماینده دارن بیلی شکایت فرماندار دموکرات ایلینویز J. B. پریتزکر به اتهام نقض قانون اساسی از طریق یک فرمت از 30 روز ایالتی اقامت در خانه سفارش دهید.

“ما عمل است نه اظهار نظر در انتظار دادخواهی” گفت: Whitmer سخنگوی تیفانی قهوه ای است.

نیوزویک رسیده به میچل نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

Michigan Governor Gretchen Whitmer
در حال حاضر فرماندار گرچن Whitmer صحبت می کند با یک خبرنگار پس از یک دموکرات وحدت تجمع در Westin کتاب کادیلاک هتل 8 اوت سال 2018 در دیترویت ،
لایحه Pugliano/گتی

جمعه گذشته منتشر شد دولت ایالات متحده با بالاترین coronavirus نرخ مرگ و به عنوان 9 درصد از مردم با موارد تایید شده اند و از آن با توجه به محلی رادیو فردا وابسته WWMT. دولت نیز چهارمین شماره از Covid-19 مرگ و میر در کشور—حدود 4,020 به عنوان 4 مه.

برای مبارزه با بیماری همه گیر Whitmer در میان برخی از ملت دقیقترین اجتماعی فاصله گرفته است. او از تبدیل شدن به یک هدف برای منتقدان که ادعا می کنند که اقدامات در حال آسیب رساندن به اقتصاد است.

در آوریل 15, برخی از معترضان شرکت کننده در یک “عملیات ترافیکی” در اعتراض به مسدود کردن ترافیک در اطراف میشیگان ساختمان کاپیتول در حالی که brandishing نشانه های آمریکایی پرچم و اسلحه خارج است. در آوریل 23, معترضان سوار در اطراف محل اقامت خود و با استفاده از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در اعتراض به نام “عملیات ملکه قلعه است.”

معترضان در هفته گذشته در لنسینگ انجام نازی نمادها و مؤتلفه پرچم در حالی که با تجمع در مقابل ساختمان وزارت امور خارجه کنگره. Whitmer گفت: اعتراض “به تصویر کشیده شده برخی از بدترین نژادپرستی و افتضاح بخش از تاریخ ما” و اضافه میکند: “این رفتار شما را دیده ام که در تمام این کلیپ ها است نه نماینده ما که در میشیگان.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در حمایت از معترضان روز جمعه گذشته نوشته “فرماندار میشیگان باید به کمی و خاموش کردن آتش. این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را به یک معامله.”

یک بررسی منتشر شده در آوریل 20 توسط دیترویت منطقه ای مجلسی یافت 57 درصد از پاسخ دهندگان تایید شده از Whitmer را coronavirus پاسخ و فقط 37 درصد مخالف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر