واشنگتن — فرماندار میشیگان گرچن Whitmer تایید جو بایدن پیش از دولت دموکراتیک اولیه در روز سه شنبه افزایش سابق معاون رئیس جمهور به عنوان او به دنبال اثبات توانایی های خود را به نفع خود می گوید که رئیس جمهور تهمت انجام شده در سال 2016. اولیه نیز یکی دیگر از تست بایدن قدرت در برابر برنی ساندرز که فرود آمد تعجب پیروزی در میشیگان در سال 2016 دموکراتیک مقدماتی.

“خانواده های شاغل در میشیگان نیاز به یک رئیس جمهور چه کسی را نشان می دهد و برای مبارزه با آنها و جو بایدن است ثابت کرده است که او پشت ما” Whitmer در بیانیه ای گفت. “جو بایدن بوده است سمت راست وجود دارد با ما در این مبارزه سخت. او نشان داد تا برای مردم میشیگان زمانی که ما مراقبت از بهداشت و ما صنعت خودرو شد و در خط. او به ما کمک کرد تا خودمان را بالا بکشیم و بازگشت به کار. من می دانم که او را هم به عنوان رئیس جمهور.”

او می پیوندد کنگره Cedric, Richmond, کنگره لیزا بلانت روچستر و شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti به عنوان کمپین co-صندلی.

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

آقای ترامپ دقت انجام میشیگان در سال 2016 انتخابات عمومی. بایدن به دنبال اثبات او می تواند پیروزی میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا با توجه به قدرت خود را در میان سفید طبقه کارگر رای دهندگان و رای دهندگان. یک پیروزی قاطع در میشیگان در روز سه شنبه کمک خواهد کرد به تقویت آن استدلال.

Whitmer را تایید می آید و بعد از بایدن امن پیروزی در چندین ایالت در روز سه شنبه. او نیز تایید شده توسط سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, مایکل بلومبرگ, پیت Buttigieg Amy Klobuchar و بتو o’rourke.

یک دیترویت اخبار/WDIV-تلویزیون نظرسنجی انجام شده در روزهای منتهی به سه شنبه نشان داد بایدن پیشرو ساندرز با هفت امتیاز در میشیگان.

آیداهو می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن نیز برگزاری مقدماتی روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net