فرماندار میشیگان رد تهمت ادعای کل سازمان می گوید متحده نمی خواهد باز از طریق توییتر’

لیبریا گرچن Whitmer میشیگان است رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر ادعا کرده است که او قدرت مطلق به زور متحده به بازگشایی مدارس و کسب و کار توقیف توسط فرمانداران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Whitmer گفت که او را تکیه مهمترین پزشکی advisement زمانی که تصمیم گیری چگونه و چه زمانی به سهولت اجتماعی فاصله اقدامات در دولت است.

“دولت نمی تواند باز از طریق توییتر” میشیگان فرماندار گفت: در یک مصاحبه رادیویی با NPR همه چیز در نظر گرفته شود. “ما در حال رفتن به مجبور به تصمیم گیری مبتنی بر بهترین علم, بهترین توصیه های پزشکی و چه در بهترین بهداشت عمومی مردم از ما فردی متحده است.”

“ما تا به حال به عمل یک جانبه در سطح دولت و ما احتمالا بهترین آنهایی که قادر به تصمیم گیری زمانی که آن زمان با خیال راحت reengage اقتصاد ما,” او گفت که او امیدوار است که دیگر فرمانداران همان را انجام خواهد داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد Whitmer در نزدیکی پایان ماه مارس و پس از او ادعا کرد که دولت فدرال به تاخیر انداخته بود او دولت درخواست برای تجهیزات پزشکی. Whitmer به نام عدم همکاری دولت “واقعا در مورد.”

“زمانی که دولت فدرال به ما گفت که ما نیاز به دریافت [تجهیزات پزشکی] خودمان” Whitmer گفت: “ما شروع به گرداندن مراکز فساد در هر مورد ما می تواند دست ما را در. چه من و بعد فورا رفت واز پشت است که فروشندگان ما با آنها تا به حال قرارداد در حال حاضر گفت: ارسال مسائل در اینجا به میشیگان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به ادعای خود در مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity. در این مصاحبه تهمت متهم فرماندار “نه پله.”

“من نمی دانم اگر او می داند که چه خبر است اما همه او می کند این است که نشستن وجود دارد و سرزنش دولت فدرال است. او دریافت نمی کند آن را انجام داده و ما او را بسیاری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما میشیگان بسیار مهم دولت است. من دوست دارم مردم میشیگان.”

Gretchen Whitmer
گرچن Whitmer در حال حاضر فرماندار میشیگان صحبت می کند با یک خبرنگار پس از یک دموکرات وحدت تجمع در Westin کتاب کادیلاک هتل 8 اوت سال 2018 در دیترویت ،
لایحه Pugliano/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد برای دیدن متحده دوباره باز کردن کسب و کار ممکن است 1. در طول روز دوشنبه در کاخ سفید coronavirus جلسه او ادعا کرد که او تا به حال قدرت به زور متحده به انجام این کار آیا دولت فرمانداران می خواست یا نه.

“رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس. [ایالات متحده] نمی توانید هر چیزی را بدون تصویب رئیس جمهور ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او پس گفت: او در حال همکاری با دولت فرمانداران به فردی ایجاد جدول زمانی برای بازگشایی مدارس و کسب و کار.

قانون اساسی ایالات متحده را انکار می کند رئیس جمهور قدرت را به زور فرمانداران به دوباره خود را باز متحده است. دموکرات فرماندار نیویورک اندرو کومو تصریح کرد: این واقعیت در دوشنبه مصاحبه با MSNBC مفسر Chris Hayes.

“من نمی دانم چرا رئیس جمهور گفت [او قدرت مطلق],” کومو گفت. “من نمی دانم که چرا او ما را در این راه… این قانونی نیست. آن را در مجموع abrogation قانون اساسی—10 متمم به طور خاص می گوید قدرت به آمریکا.”

“قانون اساسی می گوید ما اصلا یک پادشاه” کومو ادامه داد. “می گویند:” من کل سازمان در سراسر کشور به خاطر من رئیس جمهور آن را مطلق است و یک پادشاه. ما یک پادشاه. ما نیست که پادشاه جورج واشنگتن, ما تا به حال رئیس جمهور جورج واشنگتن است.”

نیوهمپشایر جمهوری خواه فرماندار و مریلند جمهوریخواه فرماندار لری هوگان باید هر دو نیز مخالفت عمومی با رئیس جمهور ادعا.

با این وجود چندین دموکراتیک فرمانداران از شمال شرقی و غربی کشورهای ساحلی باید گفت که آنها در حال کار با هم به طرح راه برای دوباره باز کردن کشورهای خود را بدون خطر بیشتر شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de