میشیگان مقامات بهداشتی گزارش 93 و میر دوشنبه دوم-بالاترین مرگ و میر در کشور, از شنبه. تعدادی از تأييد موارد مثبت رفت و در عدد است. اگر چه 592 موارد مثبت گزارش شد شنبه که نشان دهنده کاهش بیش از چهار شماره 592 مورد از این ویروس است.

به طور کلی آمار در میشیگان مبارزه در برابر ویروس ها کاهش. در آخرین هفته از ماه آوریل دولت شد به طور متوسط 870 موارد جدید و 116 مرگ و میر در هر روز است. تعداد کاهش در هفته اول آوریل به طور متوسط از 610 موارد جدید و 79 مرگ و میر در هر روز.

فرماندار گرچن Whitmer روز پنجشنبه گفت که اگر چه میشیگان شده است قادر به صاف منحنی با کاهش و اجتماعی فاصله پروتکل ویروس به حال چپ دولت است.

“من می خواهم به بسیار روشن” Whitmer گفت: در پنج شنبه, اخبار جلسه. “COVID-19 است که هنوز هم در حال حاضر در میشیگان. آن است که در حال حاضر در 79 از 83 شهرستانهای استان است. و به همین دلیل این خیلی مهم است که ما اجازه نمی دهد گارد ما را در حال حاضر که از نظر ما این یک تهدید بسیار واقعی به دلیل آن است.”

نیوزویک رسیده به میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

coronavirus
میشیگان مقامات بهداشتی گزارش 93 coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور در یکشنبه, بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور در پنج روز.
iStock/گتی

Whitmer اعلام کرد گسترش هر دو میشیگان اقامت در خانه سفارش و اعلام وضعیت اضطراری در روز پنجشنبه, اخبار جلسه. اما Whitmer همچنین گفت که کارگران در تولید و صنعت می تواند بازگشت به کار در روز دوشنبه. که شامل کارکنان از تولید کنندگان خودرو.

آرامش از برخی از Whitmer را کاهش پروتکل از جمله اجازه دادن به بخش تولید به بازگشایی شد شامل به عنوان بخشی از فرماندار شش فاز برنامه ریزی برای بازگشایی دولت است. Whitmer گفت: دولت در حال حاضر نقل مکان کرد در گذشته دو فاز—رشد کنترل نشده و مداوم گسترش یافته و به مرحله سوم از تراز وسط قرار دارد.

اگر چه اجتماعی فاصله است ادامه دارد و همچنین با پوشیدن ماسک صورت محصور در زمینه های عمومی, رشد جدید کروناویروس موارد در حال کاهش است.

همراه با تولید, املاک و مستغلات ساخت و ساز و کار نیز مجاز با برخی مقررات ایمنی.

اما Whitmer هنوز هم هشدار داد امکان دیگری سنبله در coronavirus موارد اگر مناسب پروتکل ها به دنبال ندارد.

“بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است باز کردن در یک راه است که باعث می شود موج دوم از عفونت و مرگ قرار می دهد کارکنان مراقبت های بهداشتی در خطر بیشتر و دستمال مرطوب تمام پیشرفت های ساخته ایم” Whitmer گفت. “همین دلیل است که ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر گسترش این ویروس در بیمارستان, ظرفیت, تست, نرخ و بیشتر به عنوان ما به سمت رسیدن به ‘بهبود’ فاز.”

میشیگان جمهوری خواه مجلس لی Chatfield توییتی ناامیدی خود را با Whitmer تصمیم پنج شنبه.

“در ابتدا خاموش بود به پهن کردن منحنی’ بنابراین بیمارستان ها می تواند مدیریت COVID بیماران. ما انجام داده ایم که” Chatfield نوشت. “فرماندار امروز:” تمام تصمیم گیری های ما هستند برای کاهش این احتمال که موج دوم.’ بیکاری هنوز هم شکسته است. معیشت نابود شده است. Goalposts منتقل شده است.”

Chatfield, همراه با دیگر جمهوری خواهان در مجلس میشیگان طرح دعوی در دادگاه در برابر Whitmer شنبه در تلاش برای محدود کردن اورژانس او قدرت.

میشیگان گزارش کرده است 45,646 مجموع موارد مثبت coronavirus و 4,343 مرگ و میر منتسب به این ویروس در حال حاضر ساخت میشیگان دولت با هفتم-بیشترین مرگ و میر در کشور است. با توجه به میشیگان بیماری نظارت سیستم 15,659 افراد بهبود یافته اند از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im