میشیگان رمپ تا تست اما چنگ زدن با کمبود و تظاهرات

“فردا صبح” در چند قسمت از سری “حالت تست” به نظر می رسد در دولت از منابع و دسترسی به کروناویروس تست. در این سری گزارش خواهد شد در چگونه متحده در پاسخ به تست که آیا آنها در حال توسعه و تست برنامه و چه تست معیار آنها به دنبال به عنوان این کشورها تصمیم به دوباره باز کردن.


دبورا Gatewood درگذشت از COVID-19 پس از رد یک ویروس تست چندین بار در بیمارستان که در آن او کار می کرد, به گفته او, دختر, Kalia Corrothers. در مصاحبه با رادیو فردا فرماندار میشیگان گرچن Whitmer به نام Gatewood مرگ “غم انگیزترین واقعیت یک کشور بود که در زیر آماده شده برای جهانی همه گیر.”

“واقعیت این است که ما هرگز تا به حال به اندازه کافی تست که دولت فدرال نمی آماده کمک به این واقعیت است که ما تا به حال به سهمیه آزمون در پایان مقابل این بیماری همه گیر” Whitmer گفت. “و آن را فقط در دل من می شکند.”

Whitmer از گسترش معیارهای تست شامل کسانی که با علائم خفیف و همه کارگران ضروری. گسترش آمد خیلی دیر شده برای Gatewood بود که 63 سال سن دارد.

“این مانند در اختیار داشتن خود را به قلب پاره پاره از بدن خود را” میشیگان ساکن Kaila Corrothers گفت: CBS News’ آدریانا دیاز.

Corrothers’ مادر مشغول به کار در یک بیمارستان Beaumont, نقشه کشی, خون برای بیش از 30 سال است.

زمانی که Gatewood پایین آمد با یک تب Corrothers گفت که او در تلاش برای گرفتن آزمایش در همان بیمارستان اما رد شد “چهار بار.”

“او به خانه فرستاد در هر زمان” او گفت:. “او ایمان از دست رفته در کل سیستم بهداشت و درمان… هیچ کس را به من. هیچ کس می گذرد به تست من.”

Beaumont بهداشت گفت: ایسنا در بیانیه ای “به عنوان بیماران مبتلا به بومانت برای مراقبت در طول این همه گیر, ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به ارزیابی تریاژ و مراقبت از بيماران بر اساس اطلاعات ما می دانیم در آن زمان است. ما غمگین از دست دادن هر بیمار به COVID-19 یا هر بیماری دیگر است.”

هر چند دولت تست دو برابر شده است در هفته های اخیر از کمبود سواب و محلول شیمیایی هنوز هم مانع تست رشد.

Whitmer هدف این است که آزمون حداقل 14000 نفر در هر روز. در زمان گزارش گیری از آنها در حال آزمایش تقریبا نصف این مبلغ است.

دیترویت منطقه شده است سخت ترین ضربه با بیش از 70 ٪ از دولت در موارد که در آن مردم رنگ شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

سعی کنید و رسیدن به اکثر ساکنان شهر, راه رفتن به بالا تست شده است تا برای کم درآمد ساکنان دیترویت بدون ماشین.

وجود دارد کمتر از موارد در سمت غربی, دولت, اما هنوز هم وجود دارد خوشه در مکان هایی مانند کنت شهرستان که شامل گرند رپیدز ،

در یک تست سایت در رحمت سلامت در Grand Rapids, یکی از ساکنان گفت: آن را به طور قابل توجهی آسان تر از گرفتن یک تست “امروزه” نسبت به “فقط دو سه هفته پیش بود.”

از طریق دستور اجرایی فرماندار Whitmer است توقیف اکثر کسب و کار و محدود ساکنان تا حد زیادی به خانه های خود. به گفته فرماندار دستورالعمل CDC می گویند که آنها باید تست بین 1 تا 2 درصد از میشیگان جمعیت “به منظور به برخی از اعتماد به نفس به بازگشایی شده است.”

“این رفتن به یک کمی در حالی که قبل از ما وجود دارد,” او گفت:.

برخی از ساکنان اختلاف نظر دارند, از جمله معترضان که با حضور در دولت و کنگره در روز پنج شنبه برخی با اسلحه و خواستار پایان دادن به اورژانس محدودیت.

کلانتر تد Schendel روستایی شهرستان Benzie فکر می کند فرماندار سفارشات بیش از حد. خود شهرستان تا به حال تعداد انگشت شماری از موارد و بدون مرگ و میر ناشی از این ویروس و ساکنان “از جان گذشته” به بازگشت به کار.

Schendel استدلال کرد که “یک اندازه متناسب با همه نوع از رویکرد” کار نمی کند. “مردم فقط گفت:” هی نگاه به اندازه کافی به اندازه کافی است. اجازه دهید ما را یک فرصت برای به دست آوردن بازگشت به کار و قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده های ما.’ و ما به دنبال دستورالعمل CDC.”

او گفت: Whitmer باید بیشتر ایمان ساکنان میشیگان.

اما فرماندار می گوید تست داده بالاتر از همه چیز درایو کمک خواهد کرد که تصمیم گیری او برای سهولت محدودیت. او همچنین با توجه به باز کردن بیشتر اقتصاد منطقه توسط منطقه اگر داده ها نشان می دهد که آن را امن است.

“برخی از مردم فکر می کنم ما باید حرکت سریع تر,” او گفت:. “من قصد دارم به گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی. و من قصد دارم برای کار با کسب و کار طرف معادله را به مطمئن شوید که ما پروتکل را به نگه داشتن مردم امن هنگامی که آن را بی خطر است برای شروع به reengage.”


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Beaumont سلامت تست و پذیرش فرآیندهای آنها بپرسید که شما بازدید وب سایت خود را و نگاه در Q&A در نزدیکی پایین صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im