رهبران جمهوری خواه در میشیگان واصل طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر فرماندار گرچن Whitmer برای گسترش اعلام اورژانس در دولت است که می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد او را به فشار از تاریخ انقضا از میشیگان stay-at-home سفارشات.

چهار طرح دعوی در دادگاه است و دوم در برابر Whitmer توسط جمهوری خواهان در دولت ظرف سه روز.

Whitmer امضا پسوند هر دو اورژانس و اعلامیه برای میشیگان در ماه آوریل پس از قوه مقننه که دارای اکثریت جمهوریخواه هرگونه گسترش بیشتر از فرماندار stay-at-home سفارشات.

“با امتناع از گسترش اورژانس و فاجعه اعلام قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال قرار دادن سر خود را در شن و ماسه و قرار دادن بیشتر به زندگی و معیشت در معرض خطر” Whitmer گفت. “من قصد ندارم به اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

در روز شنبه در کنفرانس خبری میشیگان مجلس لی Chatfield گفت: طرح دعوی در دادگاه واصل شد چون Whitmer ندارد اختیارات قانونی برای گسترش اضطراری اعلام شده است.

“تنها قوه مقننه دارای قدرت برای تمدید وضعیت اضطراری” Chatfield گفت.

“ما در تلاش برای همکاری با ما, فرماندار, اما او رد” سخنران Chatfield توییتی چهارشنبه. “ما پیشنهاد همکاری اما به جای او تصمیم دادگاه. این قابل اجتناب بود اما امروز ما واصل طرح دعوی در دادگاه در کشور ما برای به چالش کشیدن او را بر خلاف قانون اساسی اقدامات است. قانون در میشیگان روشن است و هیچ کس بالاتر از آن است.”

میشیگان رهبر اکثریت سنا مایک Shirkey موافقت با Chatfield گفت: در روز یکشنبه که مجلس تا به حال هیچ چاره ای اما به دنبال مداخله دادگاه برای بازگرداندن قانون اساسی ،

میشیگان حزب جمهوری خواه رئیس لورا کاکس در دفاع از طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در بیانیه ای گفت که هیچ فردی “باید با توجه به یک طرفه قدرت بیش از دولت ما به طور نامحدود. زمان آن رسیده است برای فرماندار به کار با قوه مقننه به دولت ما از طریق این بحران است.”

gretchen whitmer
میشیگان خواهان ظ کت و شلوار در برابر فرماندار دموکرات گرچن Whitmer روز چهارشنبه بیش فرمت میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری و فاجعه اظهارات.
لایحه Pugliano/گتی

در بیانیه ارسالی به رادیو فردا چهار شنبه, میشیگان, حزب دموکرات صندلی Lavora بارنز گفت: طرح دعوی در دادگاه به مبلغ بیش از یک حواس پرتی.

“سگ و اسب نشان می دهد که سناتور Shirkey و نماینده Chatfield کشیده این صبح است که فقط نشان می دهد به معنای منحرف کردن اذهان از کسب و کار واقعی در دست” بارنز گفت. “ناتوانی خود را به درک که ما در وسط یک جهانی بهداشت بحران و زندگی در معرض خطر هستند خجالت است. میشیگان دهکدهای از دست داد بیش از 4000 زندگی به COVID-19. اگر که نیست یک شوکی من نمی دانم چه چیزی است.”

“میشیگان ایران است به هدر رفتن زمان دادگاه و مالیات دهندگان سکه” بارنز ادامه داد. “پول و زمان است که می تواند بسیار بهتر است صرف ارائه پرستاران ما با لازم PPEs کمک به ما معلمان و دانش آموزان با ابزار مورد نیاز برای اطمینان از آنها را می توانید در ادامه به یادگیری و حفاظت از سلامت تادیبی کارگران است.”

Whitmer نیز موضوع یک شنبه طرح دعوی در دادگاه توسط کنگره جمهوری خواه Paul Mitchell.

میچل ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که فرماندار stay-at-home سفارشات نقض حقوق اساسی خود با منع او از سفر آزادانه. از آنجا که او قادر به صحبت به او را تشکیل و یا دریافت مراقبت های پزشکی است.

“Michiganders می توانند و باید معقول خصوصی اقدام به محافظت از خود را از عفونت بدون نیاز به خاموش کردن جامعه مدنی” طرح دعوی در دادگاه به عنوان خوانده شده در بخش. “با توجه به این که پیش بینی افزایش رخ داده است نیست هیچ پایه و اساس یا از نظر قانونی و یا در واقع برای ادامه هر بیشتر اجباری مستند سفارشات.”

نیوزویک رسیده به فرماندار Whitmer نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de