ایالت میشیگان در کنگره اسحاق رابینسون می میرد از مشکوک به عفونت کرونا ويروسی در دیترویت

Michigan State نماینده اسحاق جان رابینسون در صبح روز یکشنبه در دیترویت پس از او در بیمارستان بستری شد ساعت قبل از آن بیش از مسائل تنفسی. رابینسون به حال تست شده برای COVID-19 اما مادرش می گوید: virus مشکوک است که باعث مرگ او.

44 سال دیترویت دموکرات منتقل شد به دیترویت دریافت بيمارستان در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه به وقت محلی پس از تجربه مشکلات تنفسی برای روز. در یک اگهی منتشر شده توسط Crain را دیترویت, کسب و کار, رز مری رابینسون سابق دموکراتیک دیترویت دولت نماینده که متوفی را تایید کرد که پسرش به حال تست شده برای COVID-19 قبل از مرگ او اما که بیماری مشکوک به سبب عبور خود را.

“من به نام EMS, آنها او را به دریافت 6 صبح بود و او مرده توسط 11,” او گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال تجربه مسائل را با تنفس برای روز و حاضر به مراجعه به دکتر است.

“او نمی خواهد به بیمارستان برود. من نگه داشته و اصرار در سه روز گذشته” او گفت:. “من نگه داشته گفت:” شما باید به دکتر رفتن به بیمارستان است.’ البته او مقاومت کرده است.”

میشیگان رهبر حزب دموکرات مجلس کریستین Greig همچنین تایید کرد به اخبار محلی خروجی WWMT که رابینسون در گذشت به علت مشکوک عوارض ناشی از COVID-19.

نیوزویک رسیده به Greig برای کسب اطلاعات بیشتر.

دموکرات کنگره رشیدا Tlaib میشیگان پرداخت ادای احترام به رابینسون در توییتر یکشنبه شب. “این خانه بازدید. دولت Rep. اسحاق رابینسون بود پر از زندگی و دوست داشتنی خود ساکنان است. جامعه ما همان نخواهد بود بدون او” او هنوز توییتی.

دیترویت دولت تشکر. تایرون کارتر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus سه روز پیش. کارتر را تایید کرد روز یکشنبه که او “جسمی” خوب اما “ویران” بیش از همکار خود مرگ است. معلوم نیست که آیا کارتر شده بود در تماس فیزیکی با رابینسون در هفته های اخیر.

“من در بهبود جاده” کارتر گفت. “ذهنی این یکی زدم باد از من. دیترویت فقط از دست یک جنگجو.”

“بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه درخشان او بود,” او اضافه شده است. “شما هرگز می دانم اسحاق رفت و به ام. شما هرگز می دانم اسحاق رفت تا نورث وسترن دبیرستان با دیوان عدالت (ریچارد) برنشتاین.”

جهانی coronavirus عفونت تلفات بیش از 700,000 با بیش از 30 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

ایالات متحده به تازگی کشور با کمترین تعداد از تایید موارد فراتر چین و ایتالیا است. COVID-19 نفر در آمریکا به تصویب 101,000 در روز جمعه. اگر چه در نیویورک و واشنگتن شده اند سخت ترین ضربه شیکاگو و دیترویت و نیواورلئان را دیده اند یک افزایش سریع در موارد جدید در روز های اخیر.

35 نفر در دیترویت فوت کرده اند از این ویروس که از صبح روز یکشنبه با بیش از 1500 شهر دیترویت ساکنان تست مثبت با توجه به میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

Isaac Robinson
Michigan state نماینده اسحاق جان رابینسون یکشنبه در دیترویت.
میشیگان آمریکا سایت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de