Michigan State سناتور معذرت خواهی برای پوشیدن ماسک که نشان می دهد مؤتلفه نماد

یک سناتور ایالت میشیگان که عینک محافظ و ماسک صورت که به نظر می رسد شبیه به این مؤتلفه پرچم است پس از عذرخواهی گفت که او تا به حال هیچ قصد توهین به کسی.

سناتور ایالت دیل Zorn یک جمهوری خواه که نشان دهنده ایدا شهرستان در جنوب شرقی بخشی از دولت است و فقط در شمال اوهایو, عینک ماسک در مجلس سنا رای جمعه در دولت کاپیتول. ماسک قرمز با راه راه آبی و سفید ستاره, با توجه به مطبوعات آزاد دیترویت.

در شنبه Zorn توییتی عذرخواهی خود را برای “انتخاب” الگوی ماسک ساخته شده توسط خود را ،

“من متاسفم برای انتخاب من از روی الگوی ماسک صورت من عینک دیروز در مجلس سنا طبقه. من نه قصد توهین به کسی را; با این حال من می دانم که من انجام دادم و برای من که متاسفم. کسانی که من می دانم بهترین می دانم که من را پشتیبانی نمی کند چیزهایی که این الگو نشان دهنده” Zorn نوشت.

“من اعمال شد یک خطا در قضاوت که هیچ بهانه ای وجود دارد و من را یاد بگیرند از این قسمت” Zorn اضافه شده است.

Zorn گفت: همسر خود را ساخته شده به صورت پوشش شبیه به پرچم دولت کنتاکی یا تنسی است. روز جمعه گفت که WLNS که وی با اشاره به همسرش که ماسک می تواند “افزایش برخی ابرو.”

“این یک مؤتلفه پرچم. من فکر می کنم حتی اگر آن را یک مؤتلفه پرچم, شما می دانید, ما باید به صحبت کردن در مورد آموزش ما تاریخ ملی در مدارس. و این که ما بخشی از تاریخ ملی و این چیزی است که ما نمی توانیم فقط دور انداختن زیرا این بخشی از تاریخ ما” Zorn گفت. “و اگر ما می خواهیم به مطمئن شوید که جنایات رخ داده است که در آن زمان اتفاق نمی افتد دوباره ما باید آموزش آن است. بچه های ما باید بدانند آنچه که پرچم می ایستد.”

جیم Ananich رتبه بندی سناتور دموکرات از سنگ چخماق را بازتوییت کرد که WLNS داستان گفته او “واقعا نا امید” در Zorn.

“من در از دست دادن برای کلمات دیگر می گویند من واقعا نا امید به دیدن او را یک انتخاب است که عمیقا مضر برای بسیاری از مردم است. زمانی که او برای نام آن او به نظر نمی رسد حتی درک یا تصدیق مشکل چه بود” نوشت Ananich دولت رهبر اقلیت سنا.

دفتر رهبر اکثریت سنا مایک Shirkey گفت: او “را پشتیبانی نمی کند و یا تشویق به هر سناتور به نمایش حساس نماد در آمریکا هستند.”

“سناتور Zorn حذف آیتم زمانی که این نگرانی مطرح شد و روشن ساخته است که او قصد و عذرخواهی کرد” گفت: کهربا McCann که Shirkey را سخنگوی.

محافظ پوشش صورت و ماسک را تبدیل به یک ضرورت با گسترش COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus. شده اند وجود دارد نزدیک به 3 میلیون نفر آلوده در سراسر جهان و در روز شنبه مرگ و میر گذشت 200,000 هزار علامت.

Michigan State Capitol Building
به Michigan State Capitol قبل از دولت کالج انتخاباتی ملاقات به رای خود را در دسامبر 19, 2016 در لانسینگ, میشیگان, ایالات متحده است.
عکس سارا برنج/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de