میک Mulvaney را به عنوان رئیس ستاد علامت مراتع به جای او

سی بی اس آمریکا | No comments

میک Mulvaney است را به عنوان سرپرست کاخ سفید رئیس ستاد و تهمت متحد علامت مراتع است رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در توییتر شب جمعه. همانطور که برای Mulvaney او را تبدیل به ایالات متحده فرستاده ویژه ایرلند شمالی است.

Mulvaney خروج کاملا غیر منتظره و امکان خروج او شده بود این باورند که استیضاح فصل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به خود جلب کرد ، آقای ترامپ اعلام کرد تصمیم خود را در حالی که در فلوریدا. مراتع شده است یکی از رئيس جمهور سرسخت متحدان خود در کنگره به ویژه از طریق استیضاح پروب و در حال حاضر گفت: این امر می تواند خود را نهایی مدت در خانه.

“من خوشحال هستم که اعلام کند که کنگره علامت مراتع را تبدیل به کاخ سفید رئیس ستاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. “من به مدت طولانی شناخته شده و مشغول به کار با علامت و ارتباط بسیار خوب…من می خواهم برای تشکر از اقدام رئیس میک Mulvaney برای داشتن خدمت دولت به خوبی. او را تبدیل به ایالات متحده فرستاده ویژه ایرلند شمالی است. با تشکر از شما!”

روند اخبار ”

Mulvaney شد کاخ سفید اقدام رئیس ستاد در دسامبر 2018 اما هرگز ریختن “اقدام” عنوان شده است. و کاخ سفید نمی ارائه هر گونه نظر رسمی فراتر از رئیس جمهور tweet — هیچ یک از تحسین آمیز بیانیه که در نمونه برابر خواهد همراه با خروج از رئیس جمهور righthand ،

مانند Mulvaney مراتع شده است یک عضو بسیار محافظه کار و خانه آزادی حزبی که در تاسیس حزب چای اصول برش دولتی زباله هزینه های مسئولانه و برش بدهی.

مراتع به سرعت آموخته است که چگونه به استفاده از دسترسی آسان به یک رئیس جمهور که عاشق صحبت کردن در تلفن و به سرعت تبدیل به یکی از آقای تهمت نزدیک ترین خواص در کنگره است. او یکی از رئيس جمهور ترین آواز رسولان در طول پنج ماه استیضاح حماسه که مصرف واشنگتن از رئیس جمهور اوکراین در تماس و انجام.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>