میک Mulvaney: تهمت جایگزین کاخ سفید رئیس ستاد

بی بی سی جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرده و به جای بازیگری خود را رئیس ستاد میک Mulvaney که خروج تا به حال مدت طولانی است که شایعه.

او گفت: کارولینای شمالی نماینده مجلس خوانده شده را علامت مراتع را بیش از این کار یک توسعه مخفیگاه آنان را برای هفته ها.

آقای ترامپ گفت: آقای Mulvaney را تبدیل به نماینده خاص امریکا برای ایرلند شمالی است.

آقای Mulvaney درک شده بود به مشاور رئیس جمهور در سال گذشته استیضاح تحقیق در خارج از کاف سخن گفتن در تریبون.

زمانی که آقای Mulvaney به نادر کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در ماه اکتبر سال گذشته او شانه ای بالا انداخت انتقاد بیش از یک اتهام فاسد مقابله با اوکراین گفت: “ما این کار را تمام وقت.”

آقای ترامپ شد بنا به گزارش خشم به اشتباه.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح: کوتاه و متوسط و بلند داستان

آقای Mulvaney سپس رفت و برگشت نظرات خود را در یک بیانیه نوشته شده است که گفت: “اجازه بدهید من روشن وجود دارد مطلقا هیچ در عوض بین اوکراین کمک های نظامی و هر گونه تحقیقات در سال 2016 انتخابات است.”

که همان ماه رئیس ستاد دیده می شد به عنوان داشتن ساخته شده اند یکی دیگر از لغزش در حالی که تلاش برای دفاع از رئیس جمهور از انتقاد بیش از یک طرح بعد از لغو برگزاری این سال G7 اجلاس در یکی از اقامتگاههای تفریحی در فلوریدا.

آقای Mulvaney گفته فاکس نیوز که “در پایان روز او هنوز نظر خود را در کسب و کار مهمان نوازی” باعث میزبان نشان می دهد به اشاره است که آقای تهمت بود رئیس جمهور ایالات متحده, یک, هتل های اجرایی.

آقای Mulvaney هفته گذشته عناوین ساخته شده دوباره برای متهم ما رسانه ها از تنها بودن علاقه مند به پوشش coronavirus چرا که “آنها فکر می کنم این است که رفتن به پایین آوردن رئیس جمهور”.

در ماه فوریه آقای ترامپ گفت گزارش می دهد که آقای Mulvaney خواهد بود اخراج شد “false” اصرار او تا به حال یک “رابطه” با او.

  • تهمت دستیار امید هیکس بازگشت به کاخ سفید

با وجود کلید کاخ سفید نقش که او به عهده گرفت و در ژانویه سال گذشته او هرگز بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی.

مدت کوتاهی پس از او برداشت می شود رئیس ستاد در اواخر سال 2018 تصویری پدید آمده از آقای Mulvaney ساخت یک توهین به سخن گفتن در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

او گفت: در سال 2016: “Yes, I am حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اما من انجام می دهند بنابراین با وجود این واقعیت است که من فکر می کنم او یک انسان وحشتناک بودن.” او همچنین گفت که آقای ترامپ بود “فقط به عنوان بد” را به عنوان حریف خود هیلاری کلینتون ،

که علامت مراتع?

آقای ترامپ جدید رئیس ستاد یک متحد نزدیک رئیس جمهور که سابقه حمایت از کلکسیون علل و انکار تغییرات آب و هوایی در ایالات متحده است.

در سال 2012 او علنا در آغوش تئوری توطئه است که باراک اوباما رئیس جمهور بود و نه در ایالات متحده به دنیا اما در عوض در کنیا.

به عنوان رئیس یک گروه از سیاستمداران محافظه کار به نام آزادی حزبی آقای مرغزار لابی کاخ سفید به دولت تغییر آب و هوا ،

اما در سال 2019 او پیشنهاد او “مایل به نگاه” پرداختن به تغییرات آب و هوا.

آقای مرغزار خواهد شد و در حال حاضر بازنشسته از مجلس نمایندگان.

در جمعه شب صدای آقای ترامپ گفت: “من به مدت طولانی شناخته شده و مشغول به کار با علامت و رابطه بسیار خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>