مایکروسافت تایید کرد قصد دارد به خرید Infinite پس از ‘شخصی’ صحبت با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

مایکروسافت تایید کرده است که فشار رو به جلو با برنامه های به خرید چینی ها-فیلم های برنامه Infinite پس از دریافت ‘شخصی’ اطمینان از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این غول نرم افزاری در روز یکشنبه گفت که آن را “حرکت به سرعت به دنبال بحث” با Infinite را با پکن بر اساس شرکت مادر ByteDance با هدف تکمیل آنها بعد از 15 سپتامبر.

مذاکرات یخ زده شده بود پس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود که او مخالف هر گونه معامله و او که “قدرت” به ممنوعیت Infinite از کل ایالات متحده است.

اما در روز یکشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر میرسد که با توجه برکت و رحمت خود را به مایکروسافت, مدیر اجرایی, ساتیا نادلا پس از شخصی مذاکرات بین دو مردان است.

یک معامله با مایکروسافت می تواند نجات Infinite از آنچه ممکن است ثابت کرده اند که یک ضربه مهلک به عنوان به خوبی به عنوان جدید خود را صاحب یک قهرمان به نوجوانان در سراسر جهان غرب است.

مایکروسافت گفت: “این ساختار جدید خواهد ساخت در تجربه Infinite کاربران در حال حاضر دوست دارم در حالی که با اضافه کردن کلاس جهانی امنیت و حریم خصوصی و امنیت دیجیتالی حمایت.

“در میان دیگر اقدامات مایکروسافت خواهد اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات خصوصی از Infinite آمریکایی به کاربران منتقل می شود و باقی می ماند در ایالات متحده است.

“به حدی است که هر گونه اطلاعات در حال حاضر ذخیره می شود و یا حمایت کردن در خارج از ایالات متحده مایکروسافت خواهد اطمینان حاصل شود که این اطلاعات حذف شده از سرور های خارج از کشور پس از آن منتقل شده است.

“مایکروسافت قدردانی دولت آمریکا و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دخالت شخصی به عنوان آن را همچنان به توسعه امنیتی قوی برای حمایت از کشور است.”

این شرکت افزود که بحث اولیه که وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد از یک معامله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme