میانه و دوان FA بررسی ادعاهای Hounslow زنان بازیکن او نواخته مورد آزار قرار گرفته توسط حریف

تلگراف | No comments

در این میانه و دوان فوتبال انجمن در حال بررسی ادعاهای یک Hounslow زنان بازیکن است که او دلیل مورد آزار قرار گرفته توسط حریف در طول بازی در درجه سوم از فوتبال زنان, Telegraph Sport درک می کند.

هافبک سو Kumaning که تعادل او فوتبال حرفه ای با کار در یک ورزش مشاوره شرکت بود که بازیکن از بازی در طول Hounslow را 2-1 فا زنان لیگ ملی جنوبی برنده بیش از پلیموث آرگایل اما توییتی که او می خواست به “به طور رسمی رد این POTM بود که من از لحاظ نژادی شدید”.

او ادعا کرد که یک اپوزیسیون بازیکن او را به نام “سیاه p* * * * ***” و افزود: “هنگامی که آن را تبدیل به قابل قبول برای تماس با یکی دیگر از ‘سیاه P* * * * ***’ .. درخواست برای همسر. @FA.”

کریس Smietanka, پلیموث آرگایل رئیس بانوان گفت: Telegraph Sport: “ما آگاه هستند از این اتهامات ساخته شده زیر پنج شنبه را ثابت v Hounslow و در حال همکاری نزدیک با دوون فا در این زمینه است. پلیموث آرگایل صفر تحمل رویکرد تبعیض از هر نوع و به طور کامل همکاری با هر بررسی است. به عنوان این است در حال حاضر موضوع تحقیق و تفحص بدون نظرات بیشتر خواهد شد.”

سابق آرسنال به جلو ایان رایت در پاسخ به Kumaning: “خوشحالم که شما صحبت کردن ما می دانیم که آسان نیست.”

این اولین بار نیست که یک بازیکن را متهم حریف نژادی ،

سال گذشته سابق اسپرز مدافع رنه هکتور گزارش شفیلد یونایتد سوفی جونز برای ساخت میمون صداهای.

جونز ترک فوتبال در سن 27 بیش از این حادثه با یک فا کمیسیون تنظیم مقررات حاکم که او به دروغ “پنهان تخلف” بیش از این اتهامات است.

جونز جریمه شد و ممنوع برای پنج بازی در حالی که هکتور گفت: او چپ “غرق شدن به افسردگی” بر مصیبت. هکتور, 24 اضافه شده است که او رنج می برد بیشتر از مشکلات روحی و روانی به عنوان یک نتیجه از سوء استفاده آنلاین.

تلگراف در تماس است Kumaning, Hounslow, پلیموث آرگایل بانوان و میانه فا برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>