مایک بلومبرگ شکایت توسط گذاشته مبارزات کارگران است که می گویند که آنها وعده داده شده بود پرداخت بیمه از طریق نوامبر

نیوزویک | No comments

یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام دوشنبه در برابر مایک بلومبرگ 2020, Inc. با عنوان بسیاری از 2000 نفر از کارمندان سابق که ادعا می کنند که پس از رها مبارزات انتخاباتی وعده داده شده پرداخت و مزایای مراقبت های بهداشتی از طریق انتخابات عمومی قبل از او گذاشته و همه آنها را خاموش.

ده ها تن از سابق کمپین کارکنان برای میلیاردر مایکل بلومبرگ دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری آمده اند جلو به تقاضای پرداخت و مراقبت های بهداشتی با مزایای آنها می گویند وعده داده شده بود در بازگشت برای ترک شغل پرسود و حتی در حال حرکت شهرستانها. در میان آنها دانا چوب سابق کمپین زمینه, سازمان, چه کسی می گوید او و “هزاران نفر” از دیگر بلومبرگ مبارزات کارگران گذاشته و معاف از مزایای پس از او به طور ناگهانی کاهش یافته اولیه مسابقه در 4 مارس. شکایت ظ روز شنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک مدعی بلومبرگ محروم آنها وعده داده شده از درآمد و مزایای بهداشت و درمان فقط به عنوان coronavirus همه گیر آغاز شد و در ایالات متحده است.

“حتی اگر بلومبرگ برنده نشد دموکراتیک نامزدی [مبارزات انتخاباتی خود] را برای FOs و دیگر کمپین کارکنان به حمایت از حزب دموکرات نامزد. بلومبرگ انتخاباتی نیز وعده داده شده به ارائه کامل کارفرما پرداخت مزایای بهداشت و درمان به FOs و دیگر کمپین کارکنان و همسران همکاران و کودکان” می خواند شکایت.

وکلای مدافع از Outten & طلایی LLP و Shavitz قانون گروه P. A., گفت, همشهری جمعه است که هزاران نفر از ex-بلومبرگ کمپین کارکنان شد “ناشی از به کار با تضمین اشتغال از طریق نوامبر است.” اما در مارس 4, آنها خودشان را در بر داشت که تلقی “یکنواخت طبقه بندی شده به عنوان معاف” از نمایشگاه استانداردهای کار عمل (FLSA) حمایت.

شکایت می کند که بلومبرگ ارائه کمپین کارکنان این فرصت را به کار از طریق نوامبر برای هر نامزد دموکرات حتی اگر او را از دست داده نامزدی در یک حرکت طراحی شده برای جلب آنها به اواخر خود را ورود به مبارزات انتخاباتی. بلومبرگ وارد نیست 2020 دموکراتیک مسابقه تا 24 نوامبر 2019.

“بلومبرگ آگاه است و یا باید آگاه بوده است که قانون فدرال مورد نیاز آنها را به کارکنان پرداخت انجام غیر معاف وظایف از جمله شاکی [چوب] و اعضای FLSA جمعی اضافه کاری حق بیمه برای ساعت کار در بیش از 40 در ایام کار در هفته” می خواند دعوی در دادگاه واصل دوشنبه. “به عنوان یک نتیجه از اعمال غیرقانونی بلومبرگ چوب و دیگر مشابه واقع کارمندان فعلی و سابق محروم شده اند از وعده درآمد و مزایای مراقبت های بهداشتی ترک آنها و خانواده های آنها به طور بالقوه بیمه در مواجهه با جهانی همه گیر.”

شکایت می افزاید که بسیاری از این افراد از دست داده اند مراقبت های بهداشتی خود را از منافع و حقوق آنها می خواهم که قبلا برگزار شد در مشاغل با درآمد بالا “در سراسر جهان همه گیر و احتمال رکود اقتصادی جهانی.”

به منظور اجتناب از پرداخت دستمزد اضافه کاری و یا مزایای دیگر وظایف مانند تماس های تلفنی, استخدام داوطلبان گوشی بانکی و canvassing بودند به عنوان برچسب “معاف” از FLSA حمایت. شکایت می کند که “هزاران نفر” از کارمندان سابق بوده است صدمه دیده توسط بلومبرگ کمپین را به اتهام اقدامات غیر قانونی وجود دارد به مراتب بیش از حد بسیاری به صورت جداگانه پیوست در طرح دعوی در دادگاه.

جاستین Swartz وکیل در Outten & طلایی LLP گفت نیوزویک دوشنبه او صحبت کرده بودم به ده ها تن ex-بلومبرگ کارگران و همه آنها را شوکه کرد و نا امید که بلومبرگ – یک مرد که در مورد مراقبت های عمومی خود را تصویر خواهد جلو و عقب در وعده قبلی. شوارتز گفت: بسیاری از این افراد ناشی از به می آیند برای کار بلومبرگ پس از خروج “پرداخت مشاغل و حرکت به شهرستانها متفاوت است.”

“من امیدوارم که آقای بلومبرگ می کند آنچه که او نیاز به انجام همه چیز را راست توسط این افراد” Swartz گفت. “او بسیاری از کار سخت از آنها – و نه فقط به طور منظم در دفتر کار. آنها می خواهم خود را در قلب و روح و 100 درصد تلاش طریق سازمان پا کار بود که مالیات در هر دو سطح فیزیکی و احساسی و من انتظار دارم او را انجام دهد حق با آنها است.”

در نظرات ساخته شده است به نیویورک تایمز هفته گذشته در مورد یک جداگانه طرح دعوی در دادگاه در برابر بلومبرگ چندین کارکنان بیان آنها “خیلی متاسفم” آنها همیشه می خواهم کار می کرد برای میلیاردر.

پس از ترک ریاست جمهوری عصر ایران اهدا کرده است 18 میلیون دلار از مبارزات انتخاباتی خود را به کمیته ملی حزب دموکرات.

michael bloomberg campaign supporters lawsuit
یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام دوشنبه در برابر مایک بلومبرگ 2020, Inc. با عنوان بسیاری از 2000 نفر از کارمندان سابق که ادعا می کنند که پس از رها مبارزات انتخاباتی وعده داده شده پرداخت و مزایای مراقبت های بهداشتی از طریق انتخابات عمومی قبل از او گذاشته و همه آنها را خاموش.
جو RAEDLE / کارکنان/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>