مایک بلومبرگ پخش شده یکی از صحبت در مورد تبلیغات این سال را به سوپر باول که درو گسترده انتقاد از محافظه کار رسانه ها و سازمان های دیگر که متهم به نیویورک میلیاردر و 2020 ریاست جمهوری امیدوار با استفاده از گمراه کننده تفنگ آمار جرم و جنایت به فشار پیام خود را.

بلومبرگ را 11 میلیون دلار آگهی های ویژه Calandrian سیمپسون کمپ سوگوار مادر 20 ساله جورج کمپ جونیور از تگزاس بود که به ضرب گلوله کشته طی یک درگیری در سال 2013. در این ویدئو کمپ ستایش بلومبرگ گذشته برای حمایت از اسلحه جدید مقررات و پیشنهاد او بهترین نامزد را در نرم افزار-تفنگ لابی.

اما این آگهی همچنین شامل یک گرافیک اعلام کرد که “از 2900 مرگ کودکان از خشونت اسلحه در هر سال” و یک شکل که واقعیت چکرز به سرعت به عنوان انتقاد یا گمراه کننده آشکار نادرست است.

با توجه به FactCheck.org بلومبرگ ستاد انتخاباتی ذکر آمار و ارقام از نامزد pro-کنترل اسلحه, Everytown for Gun Safety سازمان است. اما در ماه ژوئن 2019 سند این گروه اشاره می کند که از 2900 شکل اشاره به “کودکان و نوجوانان (سنین 0 تا 19).” کسانی که در سن 18 یا 19 خواهد بود از نظر قانونی در نظر گرفته بزرگسالان در بسیاری از ایالات آمریکا.

زمانی که محدود به کسانی که در سن 17 تا متوسط سالانه مرگ و میر از سال 2013 تا 2017 می افتد به 1,499 با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آمار و ارقام. از کسانی که وجود دارد 792 قتل, 590 خودکشی, 88 اتفاقی کشته و 30 نامشخص شود.

فاکس نیوز توصیف بلومبرگ پیام به عنوان “گمراه کننده است.” جناح راست سایت روزانه سیم گفت: این رقم “wildly گمراه کننده” و واشنگتن آزما مارک آگهی “خبر جعلی.”

در میان مهم مفسران محافظه کار بود Ryan فورنیر 24 ساله بنیانگذار دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مایک بلومبرگ را نمایندگی نمی کند میلیون ها نفر از مطیع قانون صاحبان اسلحه در این کشور که می خواهند برای محافظت از خود و در صورت نیاز محافظت از زندگی دیگران ایم”. “خود را با سیاست ها و شعارهای خواهد شد مخرب و غیر قابل برگشت است.”

مدرسه ایمنی فعال Ryan خرده که دختر مدرسه کشته شد در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان, تیراندازی, اخراج آگهی. “من از دست یک کودک به خشونت اسلحه, اما شما هرگز برای من صحبت می کنند و یا خانواده من به خاطر شما در هیچ چیز متوقف به ترویج خود خدمت دستور کار” او هنوز توییتی.

اندرو Pollack دختر علفزار نیز درگذشت و در Stoneman داگلاس تیراندازی. او با انتقاد از بلومبرگ برای تلاش برای استفاده از کودک تفنگ مرگ “برای پیشبرد فاسد دستور کار و به ترس بازرگان و دروغ در تلویزیون ملی.”

در این ویدئو کمپ پیشنهاد کرد که انجمن ملی تفنگ (NRA) بود “ترس” بلومبرگ تفنگ تنظیم فشار. این سازمان ارسال شده متعدد توییتهایی حمله سابق شهردار نیویورک در این آخر هفته, توصیف او به عنوان “ریاکارانه میلیاردر.”

“شما می خواهید را به ما اسلحه پیش بروید و سعی کنید” NRA نوشت. “ما مبارزه برای آزادی ما.”

بلومبرگ کمپین دفاع از خود استفاده از 2900 شکل است. سخنگوی جولی چوب گفته فاکس نیوز “از هر عزادار پدر و مادر که 18 یا 19 ساله پسر یا دختر به ضرب گلوله کشته شد و آنها به شما خواهند گفت که از دست یک کودک.”

“وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از این مرگ و میر و مایک یک طرح برای جلوگیری از آنها را با عقل سلیم تفنگ قوانین ایمنی.”

Mike Bloomberg, gun crime, child deaths, ad
دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 در واشنگتن ،
Mark Wilson/گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de