مایک پنس تاسف نه با پوشیدن ماسک صورت برای کلینیک مایو: “من باید’

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز یکشنبه ابراز تاسف خود تصمیم بحث برانگیز نیست به پوشیدن ماسک یا پوشش به کلینیک مایو.

پنس تور کلینیک مایو در مینه سوتا سه شنبه گذشته برای نظارت بر تسهیلات پزشکی را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان عکس از این رویداد پدید آمده آمریکایی ها شد و سریع به توجه است که معاون رئیس جمهور رفت و در مقابل تسهیلات سیاست عدم پوشیدن صورت پوشش یا ماسک.

“من فکر نمی کنم لازم بود اما من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو” پنس گفت: در طول یک فاکس نیوز تاون هال پنج شب قبل از توضیح به میزبان Bret Baier که مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دستورالعمل را فراهم می کند برای استفاده از ماسک ها به منظور محدود کردن بدون علامت گسترش این رمان ویروس.

در حالی که معاون رئیس جمهور بستری پشیمانی او همچنین در دفاع از تصمیم خود برای پوشیدن یک ماسک و گفت که چون او می دانست که او نمی باید این ویروس در طول سفر خود به خاطر او و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تست شده به طور منظم. اما پنس اشاره کرد که او را به پوشیدن ماسک برای سفر به جنرال موتورز در ایندیانا دو روز پس از ظاهر خود را در کلینیک مایو.

Mike Pence
معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس گوش به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با مدیران صنعت در کابینه در کاخ سفید مارس 27 سال 2020 در واشنگتن, DC.
استخر/گتی

“من فکر می کنم این واقعا یک بیانیه در مورد مردم آمریکا راه مردم شده اند و مایل به گام رو به جلو عمل اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک در محیط که در آن آنها نمی تواند انجام دهد که” پنس گفت. “من نمی تواند بیشتر سپاسگزار برای دیدن چگونه مردم آمریکا پاسخ داده است.”

نیوزویک رسیده به پنس را برای نظر بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

در فیلم سفر پنس می تواند دیده می شود ایستاده در نزدیکی یک گروه از کلینیک مایو کارکنان و افراد دیگر بدون ماسک صورت. دیگر افراد اطراف پنس تمام شد با پوشیدن ماسک.

پس از این حادثه کلینیک مایو توییتی که معاون رئیس جمهور مطلع شد از امکانات این سیاست قبل از ورود. در بیانیه ای به انتخابیک سخنگوی این مرکز گفت: آنها “مشترک پوشش سیاست با حضور معاون اول رئیس جمهور است.”

“بخشی از ما پروتکل برای حصول اطمینان از ایمنی خود را به نیاز همه بیماران مبتلا به بازدید کنندگان و کارکنان به پوشیدن صورت پوشش یا ماسک در حالی که در کلینیک مایو به محافظت در برابر انتقال COVID-19” با توجه به شرح سیاست در کلینیک مایو ،

پس گسترده واکنش پنس در دفاع از این حرکت در طول یک کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. “به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس در اطراف من تست شده است برای کوروناویروس” او به خبرنگاران گفت: اضافه کردن “و از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی بهداشت و درمان پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند با تشکر از شما.”

به عنوان از آوریل 3 بیش از 1,188,100 افراد تا به حال آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا با حدود 68,500 مرگ و میر ناشی از این بیماری جدید و 178,200 بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im