مایک Pompeo انتقاد شدید چین ‘Orwellian’ سانسور حرکت در هنگ کنگ

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز دوشنبه شدت انتقاد کرد و در آنچه که او به نام چین “Orwellian” حرکت به سانسور فعالان مدارس و کتابخانه ها در هنگ کنگ تحت جدید و فراگیر امنیت قانون است.

مقامات مالی hub دستور داده اند که مدارس به حذف کتاب برای نقد و بررسی بر اساس قانون جدید که criminalised برخی از نظرات از جمله خواستار استقلال یا استقلال.

کتابخانه ها گفت: آنها کشیدن عناوین از یک تعداد انگشت شماری از معترضان.

“حزب کمونیست چین را تخریب رایگان در هنگ کنگ همچنان ادامه دارد” Pompeo گفت: به شدت دقت کرد.

“با جوهر به سختی خشک در سرکوب امنیت ملی قانون مقامات محلی در یک Orwellian حرکت می کند – در حال حاضر تاسیس یک دولت مرکزی امنیت ملی, اتاق کار شروع به از بین بردن کتاب بحرانی CCP از قفسه های کتابخانه ممنوع, سیاسی, شعار, و در حال حاضر نیاز مدارس به اجرا سانسور,” او گفت:.

او را محکوم کرد آنچه که او به نام “آخرین ضرب و جرح در حقوق و آزادی های مردم هنگ کنگ”.

تا به حال هنگ کنگ رونق گرفت به دلیل آن اجازه تفکر آزاد و رایگان سخنرانی تحت مستقل و حاکمیت قانون است. نه بیشتر” آقای Pompeo گفت.

پکن مواجه شده است و ناگهانی از انتقاد از درجه اول در کشورهای غربی بیش از تصمیم خود برای اعمال امنیت قانون که قانون شکنان اعمال براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی در هنگ کنگ است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت CNBC در هفته گذشته که قانون تامین شد “خیانت” و “غیر قابل قبول به آزادیخواه مردم در سراسر جهان”.

هفته گذشته کنگره آمریکا تصویب تحریم با هدف قرار دادن بانک ها بیش از نقض هنگ کنگ استقلال.

عمل خود را در بانک ها – از جمله مسدود کردن وام از ما موسسات – اگر آنها انجام “معاملات قابل توجه” با متخلفان از هنگ کنگ استقلال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید ثبت نام این قانون برای آن را به اثر.

آقای Pompeo نیز گفت: اواخر روز دوشنبه که ایالات متحده “قطعا به دنبال” ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی از جمله Infinite.

“من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور (دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) اما آن چیزی است که ما به دنبال در” آقای Pompeo گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im